Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Anna Maria (781)

miniaturka

Pani sędzia Anna Maria Wesołowska, od lat prowadzi sądowy talk show w TVN. Teoretycznie jest to trzymający w napięciu reportaż z rozprawy sadowej. W praktyce mamy do czynienia z fatalnie zagranej, przerywanym reklamami, telenoweli. Trudno się dziwić, że internauci bezustannie wyśmiewają majestat telewizyjnego sądu. Pani Anna Maria Wesołowska zagościła więc i u nas, aby z dużym przymrożeniem oka parodiować samą siebie... hasłami wymyślanymi przez naszych fabrykantów.

Zobacz 781 memów z tym szablonem

Tata Ludwiczka (769)

miniaturka
Przeszło dekadę temu, w czasach kiedy poziom zidiocenia programów dla najmłodszych daleki był od nizin osiąganych przez nie dzisiaj, powstał serial animowany "Świat według Ludwiczka". Ludwiczek to neurotyczny chłopczyk, który nie dość, że boryka się z kłopotami typowymi dla każdego ośmiolatka, to jeszcze musi wysłuchiwać opowieści swojego nadpobudliwego ojca – weterena II Wojny Światowej.

Wszystkie wywody Andy'ego Andersona dotyczą głównie męstwa jakim wykazał się on w wojennym boju. I wszystkie są równie nieprawdziwe co stwierdzenie, że doskonałym zamiennikiem granatów są szyszki ciskane w germańskich oprawców.

Zobacz 769 memów z tym szablonem

Nieśmiały piesek (765)

miniaturka

O ile skromność to cecha tych największych, to już przesadna nieśmiałość jest oznaką naszej słabości. Ten oto pies ma wyraźny problem z samoakceptacją i uchodzi za wyjątkowego wstydnisia. Gdyby nie sierść to prawdopodobnie rumieniłby się za każdym razem, gdy spóźniony wpada na poranny wykład, a oczy wszystkich studentów oraz wykładowcy momentalnie kierują się ku jego poczciwej osobie.

Doszły nas wieści, że najgorzej psina ta wspomina swoją ostatnią wizytę w dziekanacie celem złożenia indeksu po terminie...

 

Zobacz 765 memów z tym szablonem

Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka (759)

miniaturka

Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka... z miodem i w wołowinie porzeczkowej. Do usług!
Ten znany niektórym pokoleniom z dzieciństwa nadworny kucharz księcia Kraka po udanej karierze na ekranie telewizyjnym wkracza na ekrany monitorów ze swoimi szalonymi przepisami.

Podczas swych podróży ze Smokiem Wawelskim do Krainy Deszczowców zakosztował kuchni przeróżnych zakątków świata i teraz tworzy dania, o jakich Makłowicz, Pascal czy Okrasa mogą tylko pomarzyć. Niektórych skosztowałem i powiem tylko: Mamma Mia!

Zobacz 759 memów z tym szablonem

McGrubcio (752)

miniaturka

 Czasem lubimy myśleć stereotypowo i z okrzykiem ekstazy na ustach, płodzić do bólu tendencyjne memy. Skoro już to sobie wyjaśniliśmy, najwyższy czas zaprezentować typowego amerykańskiego sześciolatka – waży więcej niż sandał Statuy Wolności, poci się niczym Forever Alone na pierwszej randce, gdy leży jest wyższy niż wówczas gdy stoi, a w jego żyłach płynie czysta Coca Cola (opcjonalnie Mountain Dew). Śniadanie jada w McDonaldzie, gdzie rodzice wykupili mu dożywotni karnet uprawniający go do pochłaniania piętnastu zestawów Happy Meal wraz z pudełkiem i zabawkami. Całość zagryza tackami, czasem wrzuci na ząb nogę od krzesła lub uzupełni lukę w żołądku wygryzając połeć mięsa z uda kasjerki.

 

 

 

Zobacz 752 memy z tym szablonem

Kujon (750)

miniaturka

Wśród stada normalnych uczniów zawsze znajdzie się jakiś wyjątek. Podczas gdy większość małolatów uważa „budę” za zupełnie zbędną instytucję, której bliżej do więzienia pod zaostrzonym rygorem, niż placówki, która to zgodnie z zasadą Ignacego Krasickiego powinna „bawiąc uczyć”. I takt też zdesperowana dziatwa staje na głowie, aby nie odrabiać prac domowych, dawać dyla z ostatniej lekcji, czy też wślizgiwać się do szkoły bez zmieniania obuwia. Niestety te ambitne plany często komplikuje ON – zapryszczony, okularnik, który nie tylko jest prymusem w każdym (oprócz wuefu) przedmiocie, ale także i nie ma oporów, aby podkablować swoich kolegów z klasy. Na szczęście po lekcjach zwykło się rozładowywać stres poprzez sprawianie kujonowi srogiego łomotu.

 

Zobacz 750 memów z tym szablonem

Polski turysta (749)

miniaturka

Niezależnie od szerokości geograficznej, warunków atmosferycznych i pory dnia, rodaka zawsze rozpoznasz. Najpierw usłyszysz radosne kurwnięcie, potem z tłumu wyłoni się patriotyczny wąs, a za nim biała skarpeta szczelnie zamknięta w sandałową otoczkę. Nic na to nie poradzisz – Polak ma naturę podróżnika, ale i jednocześnie przywiązany jest do tradycji – nie dziw się więc, gdy na znak sympatii poczęstuje Cię jarzynową ze słoika...

 

Zobacz 749 memów z tym szablonem

Siara (739)

miniaturka

Ten oto gangster dorobił się grubego majątku w połowie lat 90, wziął ślub z niejaką Ryszardą, znalazł przydupasa w postaci „Wąskiego” i od lat prowadzi prywatną wojnę z Ferdynandem Lipskim.

Siara...Przepraszamy... PAN Siara to bohater ponadpokoleniowy. Głównie ze względu na swoją zdolność do tworzenia językowych „kwiatków”, których korzenie na zawsze już wbiły się w naszą kulturę. A swoją drogą – nie tak dawno Janusz Rewiński, który postać tę stworzył, wziął udział w kampanii promocyjnej producenta maszynek do golenia i... jego epicka broda poszła w pizdu!

 

Zobacz 739 memów z tym szablonem

Dosłowny słownik (725)

miniaturka
Zobacz 725 memów z tym szablonem

Jeden z dziesięciu (718)

miniaturka

Gdyby jakiekolwiek z przytoczonych w tym memie pytań padło kiedyś w programie „Jeden z dziesięciu”, to ostatecznie stracilibyśmy szacunek do telewizji. Na szczęście to tylko radosna twórczość internautów, więc nie musimy się obawiać.

 

Zobacz 718 memów z tym szablonem

Rzeczpospolita Trollska (706)

miniaturka
Jesteśmy wyjątkowo marudzącym narodem. Ba, można by rzec, że sztukę marudzenia opanowaliśmy lepiej niż Najman przegrywanie. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili nawet badania nad stadem udomowionych Polaków. Podobno po usunięciu wszystkich powodów do biadolenia, Polacy zaczęli z rozrzewnieniem wspominać czasy, kiedy było im źle. Wkrótce też, marudząc, że im za dobrze, poczęli szukać wśród siebie kozła ofiarnego, odpowiedzialnego za pozbawienie ich niedoli.

Obecność tego mema pozwala nam ulżyć sobie i przelać na klawiaturę bolączki, na które cierpi nasz naród. Inna sprawa, że niektóre z tych bolączek są tak absurdalne, że sam Bareja przytłoczony by został potężnym natłokiem inspiracji.

Zobacz 706 memów z tym szablonem

Obłędny wilk (705)

miniaturka
Palić, gwałcić, spijać płyny ustrojowe z ciał wijących się w agonalnych bólach ofiar! Ten dziki kuzyn naszego domowego Burka reprezentuje najmroczniejsze, najprymitywniejsze i najokrutniejsze cechy człowieka. To taka bestia kryjąca się w każdym z nas. Lepiej więc nie zadawajcie się z tym memem, no chyba że chcecie uwolnić to monstrum.

Postać ta, podobnie jak większość tego typu „doradczych zwierząt” została zatrudniona przez zwyrodnialców z 4chana, chociaż nie jest tajemnicą, że wilcza podobizna krążyła już po sieci od wielu lat (Ba! W 1999 roku szczerzyła nawet kły z okładki książki „Pies Baskervillów”).

Zobacz 705 memów z tym szablonem

Perfekcyjna gospodyni (685)

miniaturka

Oto kobieta, która od dziecięcych lat uczona była dbania o porządek. Najwyraźniej rodzice zbyt bardzo przyłożyli się do edukacji swej pociechy, bo wyrosło z niej pedantyczne monstrum owładnięte obsesją sprzątania, czyszczenia i pucowania na błysk wszystkiego, co wpadnie w jej, pokryte gumowymi rękawiczkami, macki.

Zobacz 685 memów z tym szablonem

Problemy męskiego świata (670)

miniaturka

Trudno jest być prawdziwym facetem w tym, pełnym kobiet i zniewieściałych hipsterów, świecie. Nikt nie rozumie czym jest urażona męska duma i jakie katusze przeżywa męskie ego, w obliczu bezsilności wobec przeszkód, które rzuca nam okrutne życie pod nogi... Ten mem to jedyna szansa, aby głos cierpiących facetów został wreszcie usłyszany!

 

Zobacz 670 memów z tym szablonem

Joker (662)

miniaturka

Brak logiki i konsekwencji w zachowaniu ludzi, owszem – bywa irytujące. Nie oznacza to oczywiście, że w ramach buntu przeciwko ludzkiej głupocie powinniśmy zacząć siać na ulicach terror. Warto jednak nad pewnymi irracjonalnymi sytuacjami poważnie się zastanowić, nawet jeśli osobą, która nam je naświetla jest nie kto inny, jak sam Joker – psychopatyczny ziomek mrocznego Nietoperka.

Zobacz 662 memy z tym szablonem

Gra półsłówek (649)

miniaturka
Gra stara jak świat powraca w strusim stylu! Aby zrozumieć jej zasadę trzeba odwołać się do encyklopedycznej nazwy pewnego przejęzyczenia. Spuneryzm polega na zamianie miejscami głosek w wyrazach. np. puszę się w duchu” - „duszę się w puchu”, „młyn za płotem” - „płyn za młotem”, „domki w słupsku” - „słomki w ...”
Zobacz 649 memów z tym szablonem

(644)

miniaturka
Zobacz 644 memy z tym szablonem

Sąsiedzi (643)

miniaturka

Ci dwaj panowie to prawdziwy wulkan odważnej kreatywności. Ta cecha w połączeniu z takimi przedmiotami jak wiertarka, betoniarka, szlifierka kątowa, czy dekoder telewizji Trwam, zwiastuje katastrofę porównywalną chyba tylko z przetoczeniem się egipskich plag przez cywilizowane miasto.„Sąsiadów” lubimy właśnie za tech apokaliptyczno-destrukcyjny talent.

To, co tym razem zmajstrują zależy tylko od was!

 

Zobacz 643 memy z tym szablonem

Kotster (kot hipster) (638)

miniaturka
Jest tak alternatywny, że załatwia się do doniczki z drzewkiem bonsai, a indie-rocka słuchał zanim gatunek ten stał się mainstreamowy. Wpisujący się w zmasowany ruch hipsterskiej młodzieży, kot objawił się światu w 2009 roku jako dzieło artysty Craiga Wheata umieszczone w serwisie Flickr. Wkrótce ktoś dostrzegł w alternatywnym sierściuchu spory potencjał, bo plaga niemainstreamowych kotów opanowała internet.

Jeśli więc irytują Cię hipsterzy i chciałbyś sparodiować ich niezdrowe dążenie do oryginalności wykorzystaj do tego celu tego czworonoga.

Zobacz 638 memów z tym szablonem

Problemy kobiecego świata (632)

miniaturka

Czy może być coś gorszego niż złamany paznokieć, brak miejsca w torebce, lub mąż, który ukradkiem ogląda pornole? Mimo że niektórzy uważają, że większą tragedią jest już tylko Holokaust, to kobiety swoje wiedzą i histerycznie rozpaczają nad rzeczami, które dla facetów nie miałyby absolutnie żadnej wartości. W wręcz przeciwnie – my z dziką wręcz chęcią dołączylibyśmy do seansu kina ślizganego.

Jednak to je kobieta. Tego nie zrozumiesz. Trzeba zaakceptować dziwaczne zachowania przedstawicielek płci pięknej i dyskretnie obśmiewać babske mankamenty w miejscu ku temu idealnym. Na przykład tu...

 

Zobacz 632 memy z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »