Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Zbereźny Jaś (988)

miniaturka

Jaś Fasola ma dziś wyjątkowo jurny nastrój. Nie wiadomo czy to wina, korzystnej dla męskiej chuci, układu planet, czy też może zestawu witamin dla seniora - „Wigor”, które to od ostatnich kilku dni konsumuje ten brytyjski fajtłapa. Grunt, że kosmate myśli nie opuszczają jasiowej głowy.

Ilość seksualnych podtekstów zawartych w zdaniach przez Jasia wypowiadanych, spowodowały nagły, niespodziewany, tektoniczny wstrząs w okolicach mogiły samego Zygmunta Freuda, któremu nawet własne procesy gnilne nie przeszkodziłyby w położeniu pana Fasoli na kozetce i przeanalizowaniu jego erotomańskich wywodów..

 

Zobacz 988 memów z tym szablonem

Sukcesy Trzeciego Świata (983)

miniaturka
Pamiętacie mema ujawniającego największe tragedie jakie spotykają ludzi pławiących się w kapitalistycznym raju? Jeśli tak to z całą pewnością zrozumiecie chłopczyka reprezentującego „Sukcesy Trzeciego Świata”.

Sukcesy? Tak - skoro dla zblazowanych europejskich nastolatków największą życiową porażką jest rozładowana bateria w iPodzie, to szczytem szczęścia dla afrykańskiego brzdąca jest to, że komar, który go ugryzł akurat nie był roznosicielem malarii.

Zdjęcie szczęśliwego małolata pojawiło się w sieci już w marcu 2011 roku, jednak dopiero w listopadzie wpadło w ręce użytkowników Quickmema, którzy już wiedzieli co z nim zrobić.

Mamy nadzieję, że i Wy wykażecie się wyobraźnią oraz odrobiną czarnego humoru.

Zobacz 983 memy z tym szablonem

I don't always (973)

miniaturka
Najciekawszy Człowiek Na Świecie pojawił się na świecie w 2006 roku jako główna postać kampanii reklamowej piwa Dos Equis. To człek charyzmatyczny i niezwykle bogaty, zarówno w dobra materialne, jak i życiowe doświadczenia.
A to doświadczenie właśnie nauczyło go, że wielu rzeczy lepiej nie nadużywać, ale kiedy już za coś się zabieramy warto zadbać o to abyśmy zrobili to z należytym rozmachem.
Wszakże życie mamy tylko jedno, do jasnej anielki!
Zobacz 973 memy z tym szablonem

Me gusta (962)

miniaturka
„Me gusta” to nic innego jak nieco kolokwialne „Lubię to” wypowiedziane w języku Kolumba. Pierwotnie buźka ta miała dość perwersyjny podtekst i akcentowała niezdrową ekscytację czymś co teoretycznie nie powinno budzić jakichkolwiek skojarzeń z seksem. Z czasem mordka zaczęła podkreślać bardziej ogólne „lubienia” i znacznie wyszła poza tematykę czynności, która może być zdefiniowana jako chyże kiszenie ogóra. I dobrze – seks jest przecież taki przereklamowany.
Zobacz 962 memy z tym szablonem

Nie byłem aż tak pijany (945)

miniaturka
Zobacz 945 memów z tym szablonem

Niecny bachor (939)

miniaturka

 Dziecko to taki mały diabeł - siła nieczysta, która robi wszystko, aby życie ci uprzykrzyć i spowodować powolną śmierć przed czterdziestką. Myślałeś, że brudzenie pieluch, rozdzierające wrzaski w środku nocy, wysypywanie klocków Duplo na schodach i wywracanie doniczek z kwiatkami to akty dziecięcej bezradności? Nic z tych rzeczy. Brzdące to esencja zła podana w formie stężonego ekstraktu.

Ten tutaj malec to przedstawiciel bachorzego rodu, dzięki któremu poznasz wszystko to, co najgorsze u tych arcypotwornych kreatur.

 

Zobacz 939 memów z tym szablonem

Typowa matka (935)

miniaturka
Zobacz 935 memów z tym szablonem

Typowy tata (928)

miniaturka

Ojciec to wzór mądrości i związanych z nią życiowych porzekadeł. W hasłach padających z ojcowskich ust ukryta jest niezgłębiona, podparta doświadczeniem, esencja wiedzy. Wprawdzie dla nas – nieopierzonych szczeniaków i gołowąsów, są to tylko nudne pomruki zza gazetowej płachty. Dopiero później, po latach, przypominamy sobie tatusiowe sentencje i dostrzega my w nich prawdziwą wartość.

 

Zobacz 928 memów z tym szablonem

Dariusz Szpakowski (908)

miniaturka

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, którego wypowiedzi w magiczny sposób wyczarowują uśmiech na ustach każdego – nawet osób, które ze sportem nie mają nic wspólnego. Pan Szpakowski tak bardzo jest lubiany przez kolejne pokolenia, że od 2006 roku wraz z Włodzimierzem Szaranowiczem ubarwia swym komentarzem komputerowe rozgrywki piłki nożnej w serii gier FIFA. A od niedawna jest też i internetowym memem. Wiecie co z nim zrobić...

 

Zobacz 908 memów z tym szablonem

Pierwsze internety babci (903)

miniaturka
Co zrobi babcia, którą posadzimy przed ekranem naszego komputera? Najprawdopodobniej zapyta, na które stronie leci "M jak miłość" i z ukontentowaniem przyjmie do wiadomości fakt, że nasz pecet ma wbudowany patefon na płyty kompaktowe.

Internetowa babcia wydobyta została z jednej ze stron oferujących swym gościom kupno zdjęć, które później można wykorzystać w celach komercyjnych. Nie wydaje nam się, a by ktokolwiek zapłacił za porwanie seniorki i zrobienie z niej obiektu ironicznych drwin ukazujących ogromną międzypokoleniową przepaść technologiczną...

Nie zmienia to faktu, że z dużą chęcią przyjrzymy się pierwszym, babciowym krokom w sieciowym świecie.

Zobacz 903 memów z tym szablonem

Problemy pierwszego świata (902)

miniaturka
Problemy pierwszego świata to nieszczęścia, które spotykają tylko osoby żyjące w zamożnych krajach. O ile samo sformułowanie pojawiło się już w 1995 roku w utworze „Omissions of the Omen” autorstwa zespołu Matthew Good Band, to już memy ukazujące frustrację zblazowanych obywateli państw kapitalistycznych, zawitały do sieci w 2009 roku.

W tym wypadku przedstawicielem rozpaczy po taki tragediach jak chwilowy brak dostępu do internetu czy zamknięty supermarket, jest smutne niczym słonik Dumbo, dziecię emo.

Zobacz 902 memów z tym szablonem

Nadpobudliwy mąż (901)

miniaturka
Zobacz 901 memów z tym szablonem

Yao Ming (895)

miniaturka
Jeśli myślisz, że każdy Chińczyk mierzy sobie nieco ponad metr, to Yao Ming – były koszykarz ligi NBA z całą pewnością ci ten stereotyp z głowy wybije. Sportowiec ten ma prawie 2,30 cm wzrostu i twarz elastyczną niczym modelina. Podczas jednego z wywiadów, które udzielił internauci zostali uraczeni jego szczerze uśmiechniętym obliczem.

Nie trzeba było długo czekać na odzew – wkrótce Yao stał się bohaterem internetowych komiksów oraz memów, a jego uradowana twarz symbolizować zaczęła lekceważące podejście do wszystkich, z pozoru ważnych, problemów, którymi każdy normalny człek przejmować się powinien.

Zobacz 895 memów z tym szablonem

Do boju ! (892)

miniaturka
Sądząc po miotle jest to woźny. Sądząc po rozrywającej jego ciało energii, jego pracodawca, w ramach kryzysowych oszczędności, płaci mu pensję w kolumbijskiej kokainie.

Mimo niezdrowego rodowodu jego energicznego zrywu, podziwiamy go za ten entuzjastyczny zapał. Czegokolwiek by on dotyczył. W dzisiejszych czasach potrzebujemy takiego energicznego lidera. A zatem – miotłę w garść i do boju, wy opasłe syny bezimiennych kóz!

Zobacz 892 memy z tym szablonem

Gentleman (879)

miniaturka
Zaiste, z całą pewnością kojarzysz tego gentlemana. Jego dostojne oko łypie spod binokla wywołując fale paniki w wielkich korporacjach. Czemu? A temu, że jego naburmuszony jegomość jest oficjalnym znakiem LulzSec - organizacji hakerskiej, która zaszła za skórę m.in. firmie Sony. Innym sukcesem szkodników z LulzSec była atak na stronę CIA, zakończony czasowym wyłączeniem jej.

My, jednak skupiamy się na szlachetnym obliczu tego zblazowanego bywalca bankietów, który w otoczeniu wytwornych i nietanich kurtyzan sączy wyborne wino i z przekąsem opowiada o swej pogardzie do plebsu.

Zobacz 879 memów z tym szablonem

Sceptyczny Murzynek (836)

miniaturka

Najpierw biali przybywali na nasz ląd, aby wyzwać nas od heretyków i wyciągnąć nas z rąk Pana Ciemności, o istnieniu którego nawet nie wiedzieliśmy. Kiedy już uwierzyliśmy w ich Boga, nasi „wybawiciele” zniewolili nas i kazali nam pracować na plantacjach bawełny. Później, ci sami ludzie wytępili Indian – mieszkańców nieznanego dotąd lądu. Zmaltretowani, zniewoleni gospodarze tamtych terenów okazali się niewydajni w pracy na polu. Wówczas biały człowiek wepchnął nas w okręty, gdzie ściśnięci niczym sardynki wyruszyliśmy w rejs do Ameryki, aby tam, w dalszym ciągu pod batem trzymanym przez naszego ciemiężyciela, pracować na jego plantacjach.

A teraz przyjeżdżasz tu Ty, Angelino Jolie i znów zaczynasz tę samą starą śpiewkę o chęci pomocy i niesieniu dobra. Już ja się domyślam co rozumiesz pod pojęciem „adopcja”... Pozwolisz więc, biała kobieto, że nie uwierzę w rewelacje, które opowiadasz mi o swoim wspaniałym, pełnym dobrobytu, świecie.

Zobacz 836 memów z tym szablonem

Wyzwanie przyjęte (809)

miniaturka
Zobacz 809 memów z tym szablonem

Facebookowa gimnazjalistka (805)

miniaturka
Oj, taką istotkę chyba każdy zna. To ona robiąc sobie zdjęcia przed brudnym lustrem w łazience, wydyma swe ustka, układając je na kształt kaczego dzioba, to ona pisze pod zdjęciem zaprzyjaźnionej pary komentarze typu „Słitaśnie razem wyglądacie. Buziaczki!”, to ona ma 4297 przyjaciół i to ona notorycznie wysyła ci zaproszenia do klubu fanów „Sagi Zmierzch”.

Pierwsze ślady obecności tej facebookowej zmory można było dostrzec oczywiście na 4chanie, jednak dość szybko mem ten ewoluował i w obecnej postaci krąży po globalnej sieci.

Zobacz 805 memów z tym szablonem

Paranoiczna papuga (802)

miniaturka

Ta mała czerwona kropka, który wykwitła mi na czole, powiększa się i zaczyna boleć. To na pewno nowotwór. I to złośliwy. Będę miał szczęście jak dożyję do świąt…

Paranoiczna papuga to hipochondryczne amazońskie ptaszysko z atakami nieuzasadnionej paniki. Chyba każdy z nas gdzieś tam w sobie nosi chociażby cząstkę takiego właśnie papużego przewrażliwienia.

Zdjęcie papugi krążyło już po sieci w 2004 roku. Po sześciu latach przedstawiciele gildii trolli z 4chana uprowadzili ptaka i nadali mu nową tożsamość.

Ciekawostka ornitologiczna: Ten pierzasty paranoik to ara hiacyntowa – największa z papug zamieszkujących nasz ziemski padół.

Zobacz 802 memów z tym szablonem

Zaskoczony Koala (791)

miniaturka
Siedzisz sobie na drzewie, opychasz się eukaliptusem, grzejesz futro, a twój umysł wypełnia błoga pustka. I wtedy zjawia się jakiś palant, który oznajmia ci szokującą wiadomość – Justin Bieber wcale nie jest kobietą. Dławisz się liściem i, niczym uderzony boskim piorunem, spadasz z gałęzi na niegościnną glebę.

Tak jest. Czasem prawda boli bardziej niż cios galijskim toporkiem w czubek czerepu.

Zobacz 791 memów z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »