Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Złośliwy Windows (624)

miniaturka

No już nie przesadzajmy - Windows nie jest taki zły. No, fakt - były czasy, gdy nieznośnie się zawieszał i raczył nasze oczy niebieskim niczym lico Smerfetki bluescreenem, ewentualnie zamulał w najmniej odpowiednim do zamulania momencie. Mimo że technologia poszła naprzód, a pracownicy Microsoftu stają na głowie, aby kolejny czołowy produkt tej firmy był coraz mniej oporny, my w dalszym ciągu pamiętamy, ile nerwów przez Windowsa ongiś straciliśmy...

Zobacz 624 memy z tym szablonem

Flashpoke (619)

miniaturka

Slowpoke nigdy nie był tak szybki. Nie wiemy czy to wina amfetaminy serwowanej mu przez utalentowanego dilera-chemika, czy też może uboczny efekt przedwczesnego dojrzewania. Grunt, że pokemon o ksywce Flashpoke jest tak szybki, że potrafi zobaczyć rzeczy, które jeszcze nie miały miejsca. A, wierzcie nam – z tego co mówi ten pokraczny stworek, to przyszłość czeka nas całkiem ciekawa...

 

Zobacz 619 memów z tym szablonem

Walduś (618)

miniaturka
Walduś, syn Ferdynanda, wnuk Babki. Walemara Kiepskiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten szczery, donośny, pełen filozoficznej mądrości, śmiech rozbrzmiewa za każdym razem kiedy postać jedynego męskiego potomka Ferdka Kiepskiego pojawia się na ekranie.

Mem z Waldusiem to NORMALNIE hołd złożony osobie, która wniosła w naszą kulturę wcale nie mniej niż Wisława Szymborska czy Andrzej „Będę mówił po polsku” Wajda. Kurde!

Zobacz 618 memów z tym szablonem

Will Ferrell (617)

miniaturka
Zobacz 617 memów z tym szablonem

Bear Grylls (611)

miniaturka
Dziwny facet. Zamiast siedzieć w domu i oglądając programy przyrodnicze, drapać się po genitaliach, postanowił urządzać sobie wycieczki do wybitnie niegościnnych miejsc i oddawać się przyjemności konsumowania insektów i popijania ich własnym, parującym moczem.

Może to podziw dla odważnego Brytyjczyka sprawił, że stał się on bohaterem memów, których treść w większości przypadków… nawołuje do picia własnego moczu. Cóż, Gryllsowi przynajmniej za to płacą…

Zobacz 611 memów z tym szablonem

Bardzo niezręczna foka (608)

miniaturka

Czasem człowiek znajduje się w złym miejscu, w złej porze. Niezręczna sytuacja, dłużąca się w nieskończoność cisza... i ten krasny rumieniec, który wraz z kropelkami potu pojawia się na twarzy. Uczucie skrajnego zażenowania, niczym zły dotyk, boli całe życie. Dlatego lepiej unikać takich sytuacji, a najlepiej umieć z nich wychodzić z gracją, taktem i pewnością siebie. Nie każdy tak umie. A już na pewno zupełnie nie radzi sobie z tym ta oto sympatyczna, aczkolwiek nieco aspołeczna, foka. Takie niezręczne momenty przydarzają się jej niezmiernie często...

 

Zobacz 608 memów z tym szablonem

To je amelinium! (606)

miniaturka

Amelinium nie pomalujesz! - szczera wypowiedź, lekko zanietrzeźwionego, mężczyzny podbiła nasze serca i zmusiła do zadumy nad tym, że pewnych rzeczy po prostu zrobić się nie da. Odmówić dokładki na obiedzie u babci, obniżyć Vat-u, zrobić z dubstepu muzykę medytacyjną, czy zamienić bohaterkę serialu „Klacz w wielkim mieście” w piękną, powabną kobietę... Nie da się i już!

Zobacz 606 memów z tym szablonem

Adam Nawałka (596)

miniaturka

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej musi liczyć się z tym, że z każdą kolejną porażką naszych dzielnych kopaczy, to jemu obrywać się będzie najbardziej. A co z psychicznym wsparciem, wiarą, nadzieją i kibicowskim oddaniem? Co z „Polacy, nic się nie stało?”. Ano nic – hejtowanie mamy chyba we krwi, więc wybacz nam proszę, panie Adamie, ale pozwolimy sobie zaprezentować radosną twórczość niezadowolonych z osiągnięć polskich piłkarzy, internetowych pseudokibiców.

 

Zobacz 596 memów z tym szablonem

Problemy lat 90. (593)

miniaturka

Pamiętasz jak płakałeś gdy magnetofon podpięty do Commodore 64 wciągnął ci kasetę z twą ukochaną grą? Albo kiedy za ostatnie pieniądze kupiłeś sobie jajeczko z niespodzianką, a w środku zamiast upragnionego, ręcznie malowanego hipopotama, znalazłeś jakieś badziewne puzzle? A jak ci się przykro zrobiło po mieście rozniosła się plotka, mówiąca, że guma Turbo jest rakotwórcza... Tak, tak – w latach 90. ubiegłego wieku, mieliśmy inne, z dzisiejszego punktu widzenia - wyjątkowo błahe, problemy. Rozpacz była jednak ta sama, jaką dziś byśmy czuli gdyby ktoś nam odciął dostęp do internetu, lub nie daj Boże – wprowadził szlaban na piwo.

 

Zobacz 593 memy z tym szablonem

Śmieszek Putin (588)

miniaturka

Prezydent Rosji słynie z przewłaszczania sobie cudzych rzeczy, zwłaszcza półwyspów. Lecz nie każdy wie o jego niesamowitym poczuciu humoru. W tym memie Władimir Putin odsłania swoją drugą śmieszniejszą twarz. Co to jest wisi na drzewie i gnije? Polskie jabłka.

Pomysł i wykonanie mema autorstwa kasztana.

Zobacz 588 memów z tym szablonem

(587)

miniaturka
Zobacz 587 memów z tym szablonem

Złośliwy mózg (586)

miniaturka
Ukryty pod kopułą Twego czerepu organ nie jest wolny od wad. To wyjątkowo złośliwy, okrutny i mający tendencję do notorycznego buntowania się skurczybyk.

Znasz to uczucie kiedy usiłujesz przypomnieć sobie tytuł jakiegoś utworu, a Twój mózg widząc jak bardzo się starasz, bezczelnie spowoduje, że interesująca Cię nazwa zawiśnie „na końcu Twojego języka” i za żadne skarby nie będzie chciała opuścić tego miejsca? Albo gdy po rozstaniu z dziewczyną będziesz stawał na głowie aby przestać o niej myśleć, a ten podły sukinsyn wyświetli Ci najpiękniejsze chwile spędzone z byłą połówką podczas Twego snu?

Tak, czasami chciałoby się pozbyć tego niewdzięcznego organu raz na zawsze...

Zobacz 586 memów z tym szablonem

Gordon Ramsay (584)

miniaturka
Zobacz 584 memy z tym szablonem

To wspaniałe uczucie (584)

miniaturka

To przez te wszystkie małe, nic nie znaczące sukcesy człowiek czuje, że żyje. To niesamowite ile radości może sprawić wygranie BigMilka, czy chociażby zobaczenie zdjęcia swojej byłej i zauważenie, że przez ostatnie lata dziewczę bardzo się roztyło... W takich momentach, aż chce się rzec: Trwaj chwilo! Jesteś piękna.

 

Zobacz 584 memy z tym szablonem

Luzak Jezus (579)

miniaturka

 

Wizerunek smutnego Syna Bożego zwisającego posępnie z krzyża jest dość kiepską reklamą dla chrześcijaństwa. Tymczasem Jezus, którego gościmy w Fabryce Memów to luzak, optymista i miłośnik funku. Miast prawić filozoficzno-umoralniające przemowy, rzuca grypsami lepiej niż niejeden czołowy przedstawiciel stand-upu.

Fabrykancki Chrystus lubi też dobre imprezy, a jego obecność oznacza dla biesiadników cudowną przemianę wody lejącej się z kranu w wybornego jabola (bez siarki).

 

Zobacz 579 memów z tym szablonem

Luźny lekarz (575)

miniaturka

Byliście kiedyś u państwowego lekarza? Po bojach spędzonych w poczekalni („Jaki ma pan numerek?”, „Ja byłam przed panią!”, „A ja tu od wczoraj siedzę!”) czeka nas spotkanie z lekarzem, który bardzo często zarabia mniej niż pracujący na ćwierć etatu woźny i ma powyżej uszu tych wszystkich zmęczonych życiem i chorobami pacjentów.

Oj, tam od razu nowotwór! Taki guzek mały. Przecież to nawet nie ma wielkości piłki lekarskiej! To na bank pryszcz, albo jakaś opuchlizna po użądleniu komara. Damy pani Etopirynę i po krzyku! Albo niech pani wróci za pół roku, to pani coś na grypę przepiszę. A jak to nie pomoże to panią uśpimy, bo zabiera nam pani czas, a i tak długo już pani nie pożyje. Blada jakaś taka pani jest...

 

 

 

Zobacz 575 memów z tym szablonem

Hanna Ghonkiewicz-Waltz (564)

miniaturka
Zobacz 564 memy z tym szablonem

OK Guy (562)

miniaturka
Gdyby „Forever Alone” miał chociażby jednego kolegę, z całą pewnością byłby to właśnie „Ok Guy” - najbardziej konformistyczny, uległy i bezpłciowy przedstawiciel 4chanowego szaleństwa komiksowego, który w przeciwieństwie do takiego na przykład „Rage Guya” przyjmuje to co dał mu niewdzięczny los.

Mruknąwszy bezsilne „Ok” spuści nos i w duszy westchnie ciężko nad swym popapranym życiem...

Zobacz 562 memy z tym szablonem

Bill Gates (562)

miniaturka

Podczas gdy ty czytasz to zdanie, on zarobił już kwotę, która starczyłaby ci na utrzymanie przez najbliższą dekadę twej rodziny w niewyobrażalnym przepychu.

Skoro prawdziwy Bill Gates to symbol bogactwa i tego, że za pieniądze kupić można wszystko, niezależnie od tego czy mówimy o samochodzie, państwie, urzędzie politycznym czy miłości, to jego memowa wersja bije już wszelkie rekordy w rozrzutności.

 

Zobacz 562 memy z tym szablonem

Pingwiny z Madagaskaru (555)

miniaturka
W grupie siła, panowie! Cztery dzielne pingwiny, które podbiły nasze serca w „Madagaskarze” mają kolejną misję! Przejąć kontrolę nad Fabryką Memów! Jak wiadomo, te dzielne nieloty to grupa perfekcyjnych komandosów, która swoją skutecznością przebija nawet Jednostkę Wojskową „Grom”. Musimy jednak z dumą zaznaczyć, że nasz na co dzień ledwo tlący się, płomyczek patriotyzmu zamienia się wielki, gorący, atomowy grzyb gdy tylko na ekranie widzimy pingwina o swojskim nazwisku – Kowalski.

W tym akurat wypadku jesteśmy skłonni oddać „naszym” Fabrykę Memów bez walki.

Zobacz 555 memów z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »