Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Pechowiec Brian (21472)

miniaturka

Zawsze miał pecha. Już podczas porodu, położna zgapiła się i biedaczysko plasnął na ryjek z dźwiękiem mokrej meduzy uderzającej o wypolerowane kafelki. Później było już tylko gorzej – pech, niczym deszczowa chmura, zawsze wisiał nad Brianem i pomimo jego dobrych chęci, los uparcie płatał mu co raz bardziej upokarzające figle.

W końcu, sfrustrowany chłopak znalazł rozwiązanie – poszedł do cygańskiej wróżki, która obiecała mu, za odpowiednią opłatą, pomóc w uporaniu się z tym parszywym urokiem. Niestety - wróżka okazała się być piorącą brudne pieniądze pochodzące z narko-biznesu, oszustką, a Brian nie tylko stracił wszystkie swoje oszczędności, ale i trafił do więzienia z zarzutem współudziału w rozprowadzaniu cracku po katolickich gimnazjach. Takie życie, taka karma.

Zobacz 21472 memy z tym szablonem

Suchy Karol (13329)

miniaturka
Postać mitologiczna zrodzona z kromki chleba, którą Zeus pozostawił przy bramie Hadesu.

Domeną tejże bestii są żarty suche niczym prażynki z Biedronki. Jednak nawet najbardziej wysuszony i nieśmieszny dowcip w ustach tak sympatycznego gościa jak pan Karol, nabiera charakteru, z impetem suchego pioruna wbijają się w czaszkę słuchacza i poraża ośrodek mózgu odpowiedzialny za wywoływanie na twarzy grymasu zbliżonego do uśmiechu.

Zobacz 13329 memów z tym szablonem

Zjarany Zbyszek (13158)

miniaturka

 O tym, że marihuana jest znacznie mniej szkodliwa niż alkohol wie już chyba każdy. Szczególnie Zbyszek – młody człowiek, który właśnie wypalił olbrzymiego jointa i nie za bardzo wie co się wokół niego dzieje. Biedaczysko zawiesił się gdzieś pomiędzy rozmyślaniami nad falistym kształtem chipsów, a próbami przypomnienia sobie koloru posadzki w szkolnym bufecie. Kontakt ze Zbyszkiem jest trudny, a jego odpowiedzi tak bardzo abstrakcyjne, że pytający zaczyna się doszukiwać w nich piątego dna.

Ot i tyle o Zbyszku.

 

Zobacz 13158 memów z tym szablonem

Chuck Norris (7400)

miniaturka
Trudno nie znać Chucka. Po latach ciszy ten niemłody już aktor powrócił z mocą półobrotowego kopa, rozpoczynając falę prześmiewczych haseł dotyczących Jego Norrisowości.

Wielki comeback brodatego mistrza miał miejsce w 2005 roku i chyba sam zainteresowany zdziwił się jak wielki szum powstał wokół jego osoby. I słusznie – może nie wszystkie „fakty” są w 100% prawdziwe, ale wigoru Chuckowi można pozazdrościć – właśnie dołączył do największych twardzieli z lat 80. na planie „Niezniszczalnych 2”.

Wziąwszy pod uwagę to, że serialowy „Strażnik Teksasu” ma już 72 lata zaczynamy zastanawiać się, czy Norris rzeczywiście nie spuścił ciężkiego łomotu samej Śmierci.

Zobacz 7400 memów z tym szablonem

Wielkodupny no-life (5488)

miniaturka
Tak, ten otyły facet z cerą przeoraną paskudnym trądzikiem wygląda na typowego miłośnika sieciowych gier RPG, któremu hemoroidy przyrosły do komputerowego fotela. Wbrew temu pierwszemu wrażeniu, „Grubodupny no-life” zaczynał swoją karierę na pewnej fińskiej stronie internetowej jako surowy juror oceniający wdzięki seksownych dziewcząt. W praktyce mało, która z dam byłaby w stanie dogodzić Jego Grubej Wysokości.

Jak widzicie bohater tego mema ma też inne hobby oprócz mordowania orkowych hord w World of Warcraft.

Zobacz 5488 memów z tym szablonem

Y U NO (4734)

miniaturka
Pierwowzór charakterystycznej twarzy zdenerwowanego bufona pojawił się w 2002 roku na łamach mangowego komiksu Gantz. 4Chan zaanektował to wściekłe oblicze. W ten sposób zrodził się „Y U NO GUY”.

Człeczyna ta ma do całego świata pretensje, które objawiają się irytującymi pytaniami.

Zobacz 4734 memy z tym szablonem

Filozoraptor (3966)

miniaturka
Jak wiadomo, velociraptory były nie tylko zwinnymi, żądnymi krwi maszynami do zabijania, ale i wielkimi myślicielami, którzy raz na tydzień spotykali się na polanach jurajskich lasów, aby oddawać się wspólnemu filozofowaniu.

Protoplasta filozoforaptora pojawił się w 2008 roku na T-shircie, aby wkrótce podbić serca internautów. Problem z tym nadmiernie myślącym dinozaurem jest taki, że zwykł się on zabierać za wyjątkowo paskudne przykłady łamiących mózg zagwozdek.

Dlatego jeśli nie chcesz doprowadzić do zwarcia w Twych obwodach nie staraj się nigdy analizować jego wypocin.

Zobacz 3966 memów z tym szablonem

Gruba dziewczyna (3848)

miniaturka
Z reguły nie śmiejemy się z ludzi grubych. Ale kiedy już to robimy to nasz dowcip osiąga poziom Rowu Mariańskiego. Szczególnie upodobaliśmy sobie nabijanie się z „puszystych” istot, które narzekają na swą tuszę w przerwie pomiędzy skonsumowaniem jednego hamburgera, a spałaszowaniem tryskającego tłuszczem dzika (tak, tego samego zwierza, którym posilał się był Obelix).

Tak, wiemy to bardzo niepoprawne naśmiewać się z osób „przy kości”. W ramach odsieczy proponujemy wszystkim nieco bardziej obłym gościom Fabryki Memów, stworzenie mema, którego bohaterem będzie wychudzony informatyk. To też może być dość zabawne......

Nie.

Zobacz 3848 memów z tym szablonem

Ten, który wie (3558)

miniaturka
Uczesany „w dupkę” modniś, na którego licu jawi się pierwszy wąs to osoba, która mimo swego młodego wieku przeżyła już bardzo dużo i wie o życiu więcej niż mogłoby Ci się wydawać.

Ma Facebooka, więc wie co to przyjaciele, oglądał Jetsonów, więc zna przyszłość technologii... Ba, na podstawie analizy „Mody na Sukces” wie z kim i ile razy przespała się Brooke, więc jeśli jeszcze raz zarzucisz mu brak wiedzy, zastanów się z kim rozmawiasz, dzi#ko!

Zobacz 3558 memów z tym szablonem

Pan premier (3458)

miniaturka
Sympatyczna twarz, kulturalny sposób bycia, zamiłowanie do sportu i góra niespełnionych obietnic. No cóż, liczy się dobry PR. Nie trzeba posiadać specjalnie wyrafinowanego poczucia humoru aby uznać polską scenę polityczną za wyborny kabaret. Nie wiemy kto pisze scenariusze do kolejnych jego odsłon, ale bardzo chcielibyśmy go poznać.

Dziś, dzięki memom, każdy z nas może przez chwilę wcielić się w postać pana premiera i w napięciu czekać na przytłaczającą ilość pozytywnych głosów.

Zobacz 3458 memów z tym szablonem

Mściwy Klarnecista (3313)

miniaturka
Pierwotnie ten mem miał budzić skojarzenia z żołnierzem, który przeszedł przez piekło wojny i dziś czasem bolesne przebłyski przypominają mu o traumatycznych horrorach, których doświadczył, i które zmieniły go w morderczą bestię.

Z czasem jednak mem ten ewoluował i chłopiec z klarnetem stał się raczej ukrywającym się za pucułowatą buzią rudowłosego pieguska, bezlitosnym bogiem zemsty skłonnym wyrządzić najokrutniejszą krzywdę każdemu kto chociażby krzywo na niego spojrzy, bądź będzie miał czelność rzucić złośliwą uwagę pod kątem jego, mieniącego się złotą poświatą, klarnetu.

Zobacz 3313 memów z tym szablonem

Sasha Grey (3295)

miniaturka

Smutek rozdziera nasze dobre serca, kiedy to wielcy, utalentowani ludzie tak szybko nas opuszczają. Sasha Grey to wspaniała aktorka, która mimo młodego wieku zdecydowała się porzucić dotychczasowy zawód. Pozostawiła po sobie spuściznę (!) w postaci kilku trzymających w napięciu filmów akcji, którymi zawstydziła nawet najbardziej posunięte w temacie, weteranki kina chędożonego po trzykroć. Ta seria memów to nasz hołd dla tej wystrzałowej gwiazdy. Poświęćmy więc chwilę na odrobinę refleksji...

Zobacz 3295 memów z tym szablonem

Oczywisty Nicolas Cage (3232)

miniaturka
Nicolas Cage to wyjątkowo utalentowany aktor, który ostatnio ma wyjątkowego pecha i grywa w produkcjach wyjątkowo miernych. Ma jednak znacznie więcej szczęścia tu, w internecie, gdzie robi m.in. zawrotną karierę jako mem. Ta wykrzywiona histerycznym grymasem twarz pochodzi z jednego ze starszych filmów Cage'a („Pocałunek wampira”) i ma za zadanie wyszydzenie tych wszystkich irytujących osobników, którzy z uporem maniaka, wyprowadzają nas z równowagi swoimi oczywistymi pytaniami.

No bo, cholera jasna, czyż nie chciało by się czasem pognębić kogoś kto wiedząc, że mieszkamy w akademiku, pyta czy nie jesteśmy czasem głodni?

Zobacz 3232 memy z tym szablonem

ZSRR (3086)

miniaturka
Syberyjskie misie, czapki-uszatki i hektolitry wódki czekają. Nie powinniśmy śmiać się z naszych słowiańskich braci. Tym bardziej dlatego, że są oni nieco od nas więksi, żyją w pokoju obok i nie raz już nam sprawiali niewyobrażalny łomot.

Jednak w myśl zasady "Rosja to nie kraj. Rosja to stan umysłu" mamy dość odwagi aby nieco dopiec naszym wschodnim sąsiadom. Ba! I nawet nie przyjmujemy do wiadomości faktu, że od przeszło 20 lat Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich jest już tylko ponurym wspomnieniem.

A więc, drodzy internauci, klawiatury w dłoń i do boju!

Zobacz 3086 memów z tym szablonem

Ślamazarny Slowpoke (2914)

miniaturka
Pokemon jaki jest każdy widzi. Wprost z kreskówki przeniósł się do globalnej sieci gdzie dzięki 4chanowi wkurza internautów jako osobnik o wyjątkowo opóźnionym refleksie. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest, nazwijmy to, wolne jarzenie. Niedawno dopiero zorientował się, że Związek Radziecki przestał istnieć.

Można nazwać to formą aktywnego trollingu mającą na celu wywołanie wśród internetowego ludu burzę szyderstw i niepotrzebnego tracenia nerwów na irytację.

A wiecie, że Szymborska dostała Nobla?

Zobacz 2914 memów z tym szablonem

Amerykańscy naukowcy (2908)

miniaturka

Żyjemy w świecie, gdzie ostatecznym zakończeniem dyskusji na korzyść jednej ze stron jest przytoczenie argumentu w postaci wypowiedzi autorytetu. Oprócz tytułu naukowego (im wyższy tym lepszy, ma się rozumieć!) cytowanych osób ważny jest też kraj ich pochodzenia. Teorie i odkrycia „amerykańskich naukowców” budzą odpowiedni respekt, nawet u najbardziej twardogłowego przeciwnika w uczonej dyspucie. I nawet gdyby ich badania dotyczyły wykrycia śladowych ilości mięsa w parówkach, my zawsze podejdziemy do trudu ich naukowej pracy, z niemiennym szacunkiem.

 

Zobacz 2908 memów z tym szablonem

Forever Alone (2843)

miniaturka
Wyjątkowo nieszczęśliwa jednostka, która wykuła się na nawożonej sokiem z trolli internetowych ziemi 4chanu.

Dziś smutny, zapłakany człowieczek pojawia się wszędzie – od komiksów po memy, aby swą żałosną postawą wywoływać fale szyderczych komentarzy.

Kiedy czytasz przemyślenia Wiecznie Samotnego, robi Ci się przykro i chcesz wraz z nim zapłakać nad jego nieszczęśliwym losem.

Zobacz 2843 memy z tym szablonem

Napuszony Jarosław (2654)

miniaturka

Gdy wędlina jest za tłusta – wina jest Tuska.
Gdy skrzynka odbiorcza jest pusta – wina jest Tuska.
Gdy drzwi balkonowe przytną Ci usta – wina jest Tuska.

Ku chwale naszego narodu, pomóż dociekliwemu prezesowi wykryć kolejne elementy konspiracyjnej, spiskowej układanki. Wskaż winowajcę, wyciągnij konsekwencje, a na koniec dostojnie się obraź.

Zobacz 2654 memy z tym szablonem

Toy Story (2564)

miniaturka

Toy Story to bajka, do której wszyscy mamy sentyment (podobnie jak do „Krecika”, „Jelonka Bambi” i „Analnych przygód rozpustnej Gertrudy”). Tak bardzo lubimy bohaterów tego filmu, że nie mogliśmy im odmówić – mem z Chudym i Buzzem musi być!

Co Buzz pokazał swemu kowbojskiemu przyjacielowi? Tylko Wy raczycie to wiedzieć. Patrząc jednak na minę Chudego, wnioskujemy, że może to być seks-wideo Kubusia Puchatka, albo prognozowane ceny paliw na najbliższe miesiące...

 

Zobacz 2564 memy z tym szablonem

Mistrz Yoda (2527)

miniaturka
Ma ponad 900 lat i zamiast uczyć się zasad układania poprawnego szyku w zdaniu, większość swego życia spędził odganiając uciążliwe insekty za pomocą swego świetlnego miecza oraz układając życiowe mądrości, które zwykł zapisywać w swoim, małym zielonym kajeciku.

Jeśli chcesz wcielić się w postać sędziwego mistrza, musisz przede wszystkim zapoznać się z gwiezdną sagą, zostać wyznawcą kościoła Jedi i zrozumieć, że każde zdanie wypowiedziane w yodowy sposób, otrzymuje taryfikator + 5 do zaJEDIstości.

Zobacz 2527 memów z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »