Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Babcia okienna (1345)

miniaturka
Podobno stercząca w oknie starowinka, która swym bystrym okiem przeczesuje osiedle w poszukiwaniu elementu zaczepnego, jest obok taśmowo srających gołębi, karaluchów i trutki na szczury wysypanej w piwnicy, standardowym wyposażeniem każdego bloku. W czasach gdy nie istniało jeszcze pojęcie monitoringu, babcia taka ostrzegała donośnym zawodzeniem o każdej próbie popełnienia najmniejszego nawet wykroczenia.

Dziś, gdy ulice są częściej patrolowane przez straż miejską, a zainstalowane tu i tam kamery łypią swymi elektronicznymi oczami, staruszka stanowi dodatkowe usprawnienie osiedlowego systemu bezpieczeństwa.

Warto też dodać, że dzięki różańcowej siatce komunikacyjnej, ma ona kontakt z kilkoma innymi zainstalowanymi w okolicy babciami – przez to na bieżąco aktualizuje swoje oprogramowanie o kolejne wiadomości na temat każdego mieszkańca blokowiska.

Zobacz 1345 memów z tym szablonem

Kot z fochem (1321)

miniaturka
Zobacz 1321 memów z tym szablonem

Ignorancka gimnazjalistka (1281)

miniaturka
Nastoletnie dziewczę, które nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby zobaczyć Budkę Suflera na żywo trzeba iść na koncert, a nie do teatru...

Postać ignoranckiej gimnazjalistki zadebiutowała w internecie za sprawą złośliwego żartu pewnego użytkownika serwisu Tumblr. Stworzył on mema, używając do tego celu zdjęcia swej koleżanki.

Ta fanka Justina Biebera, charakteryzuje się tym, że zapytana o jakiś zespół, zamiast przyznać się do swej muzycznej ignorancji, zawsze palnie jakieś straszne głupstwo. Tak jak wtedy, gdy pomyliła utwór „Radio Gaga” zespołu Queen z radiową rozgłośnią pewnej wokalistki, która słynie ze swych paskudnych, scenicznych kreacji.

Zobacz 1281 memów z tym szablonem

Babcia (1245)

miniaturka

Babcia to taka istota, która świetnie gotuje i ma silną potrzebę ulokowania nadwyżki przygotowanego pokarmu we wnętrzu swych wnucząt. Wynika to podobno z babcinego przekonania, że wnuczek posiada osiem żołądków oraz chomicze kieszonki policzkowe potrafiące pomieścić połowę wagi jego ciała.

Oprócz tego babcia posiada zapisaną na swym dysku twardym, całą wielką listę mądrości życiowych, porzekadeł oraz rad, które przydadzą nam się w życiu i dzięki, którym wyrośniemy na prawych obywateli.

 

Zobacz 1245 memów z tym szablonem

Logiczne GTA (1235)

miniaturka

 GTA to gra, która nauczyła nas jak kraść samochody, rozjeżdżać przechodniów, kraść oraz łamać zarówno przepisy drogowe, jak i karki wirtualnych prostytutek. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych części gry, jednak z dużą nostalgią wspominamy „GTA: San Andreas”. Ten mem jest hołdem jej złożonym, dzięki któremu możemy powspominać sobie wszelkie niedorzeczności i niedociągnięcia, w które ta odsłona kultowej serii była szczególnie bogata.

 

Zobacz 1235 memów z tym szablonem

Załamany Picard (1224)

miniaturka
Zobacz 1224 memy z tym szablonem

Kot Zła Rada (1219)

miniaturka
Niektórych rad słuchać nie powinniśmy. Szczególnie wtedy gdy padają one z ust niewielkiego kota, którego jedyną rozrywką jest uganianie się za własnym ogonem i beznamiętne żucie sznurówek twoich obuwi.

Rady tego sierściucha krążą po internecie od kwietnia 2010 roku i jak na razie nikt reklamacji nie zgłaszał. Może dlatego, że nikt jeszcze nie był wystarczająco porąbany, aby zalecenia tego czworonoga rzeczywiście w życie wprowadzać.

Zobacz 1219 memów z tym szablonem

Wyjątkowo męski mężczyzna (1158)

miniaturka

W żyłach tego oto faceta płynie czysty testosteron. Wyjątkowo męski mężczyzna to ten typ człowieka, który śpi na poduszce z kamienia, na śniadanie pije czystą wódkę, a goli się krawędzią potłuczonej butelki po jabolu. Jak na prawdziwego faceta przystało, gardzi on wszelkimi oznakami braku jaj u przedstawicieli swej płci. Rurki? Grzyweczki? Golenie pach?

Na tej planecie nie ma miejsca dla zniewieściałych chłopcząt! Świat potrzebuje czynnych, godnych swego penisa, mężczyzn, a nie jakiś anemicznych, wychudzonych, romantycznych dziewczynek!

Zobacz 1158 memów z tym szablonem

Rezolutny kaczor (1133)

miniaturka
...czyli kaczor, który zaskakuje swą dedukcją i nieprawdopodobnie błyskotliwym łączeniem faktów. Są tacy, którzy uważają, że ten wszechwiedzący ptak jest tak naprawdę wizjonerem, takim pokroju Nostradamusa, na przykład. Jak dotąd wszystkie krótkie zwiastowania, które wypłynęły z kaczego dzioba, w pełni się sprawdziły. Z niecierpliwością więc czekamy na kolejne jego mądrości.
Zobacz 1133 memy z tym szablonem

Korwin król (1126)

miniaturka
Zobacz 1126 memów z tym szablonem

Vatras (1121)

miniaturka
Zobacz 1121 memów z tym szablonem

Gangster w pieluchach (1120)

miniaturka
Nieopatrznie nadepnąłeś na grabki, które przytaszczył ze sobą do piaskownicy jakiś pocieszny brzdąc? Uważaj, być może właśnie zadarłeś z członkiem familii Dona Szczyla de Pieluchone. Teraz nie tylko wyczyścisz te grabki własnym językiem, ale i osobiście wymienisz piasek w piaskownicy!

Jeszcze jeden taki numer, a skończysz w brodziku z kasztankiem przywiązanym do nogi.

Dziecięcy gangster jest bezwzględny w swych wyrokach i od poddanych wymaga pełnej uległości.

Zobacz 1120 memów z tym szablonem

Idź się zabij! (1097)

miniaturka

Ten facet ma lekarstwo na każdy problem. Niezależnie od tego, czy mówimy o rasistach, internetowych hejterach, miłośnikach sagi „Zmierzch”, natarczywych rozsyłaczach łańcuszków, czy fanach Justina Biebera – rada jest zawsze jedna. W skrócie – najlepiej, aby ktoś taki dokonał dobrowolnego aktu autounicestwienia i odciążył resztę społeczeństwa z konieczności oddychania tym samym powietrzem co on.

Drastyczne rozwiązania zawsze są najlepsze!

 

Zobacz 1097 memów z tym szablonem

Geniusz (1088)

miniaturka
Zobacz 1088 memów z tym szablonem

Uda się! (1083)

miniaturka

Znasz to uczucie kiedy wiatr wieje Ci w plecy i za co byś się nie zabrał to i tak zawsze wszystko pójdzie po Twej myśli? Kiedy potrafisz stawić czoła każdemu, nawet największemu wyzwaniu, kiedy zaciskając pięść, syczysz przez zęby „Dam radę, byle do przodu!”?

Takie właśnie uczucie reprezentuje tenże bojowy malec. Zanim znalazł pracę jako mem, zwycięski szczyl zachwycił internautów jako bohater zdjęcia wykonanego na plaży. Podpisana słowami „Nienawidzę zamków z piasku” fotografia przedstawiała małolata, który pokazuje gest zwycięstwa po tym jak zrównał z ziemią piaskową budowlę chłopczyka na drugim planie.

Jak widzisz ten mem ma ogromny potencjał. Zrób coś z nim. Dasz radę!

Zobacz 1083 memy z tym szablonem

Dziewczynka pierwotnego zła (1058)

miniaturka

Niech Was nie zmyli ta przyjazna, pucułowata buźka. Dziewczynka, którą widzicie na fotografii jest nieślubnym dzieckiem samego Szatana. Bardzo nie lubi protekcjonalnego traktowania oraz nauczycielek, które mają czelność uciszać ją na lekcji. Jako córka samego Rogatego, dziewczę to z gracją sprowadza kataklizmy na wszystkich swych wrogów oraz ich rodziny. Najczęściej posługuje się egipskimi plagami, siedmioma boleściami, ogniem piekielnym i toporem oburęcznym. Grunt to skuteczność.

 

Zobacz 1058 memów z tym szablonem

Boromir (1042)

miniaturka
O, najodważniejszy wodzu Gondoru, synu Denethora, co to własną piersią uratowałeś dwa życia hobbickie kiedy to parszywa strzała Uruk-hai mknęła ku ich niewinnym ciałkom, gdybyś tylko widział jak bardzo skrzywdzon przez internautów zostałeś! Wszystko zaczęło się na naradzie u Elronda, kiedy to Boromir rezolutnie stwierdził, że nie da się od tak po prostu wejść do wrogiego, pilnowanego przez watahy orków, Mordoru i pozbyć się tam magicznego pierścienia. Od tej chwili ten oto bohater „Władcy Pierścieni” stwierdza też i inne oczywistości, podczas gdy pełen furii, Tolkien bije pięściami w wieko trumny pragnąc wyrwać serca wszystkim tym, którzy w tak podły sposób strywializowali następcę tronu wielkiego Gondoru.
Zobacz 1042 memy z tym szablonem

CoJaPacze (1032)

miniaturka
Kot ten, od dłuższego czasu, paczy ze zgrozą na wszelkie internetowe dziwactwa i nie może nadziwić się ile zła i wszelkiego typu wypaczeń dominuje w cyfrowym świecie. My wraz z nim zapaczeni w to siedlisko rozpusty i zepsucia czujemy rosnącą w nas rozpacz. INic tylko paczeć jak nasze paczciwe pociechy wyrosną przez to na nie paczające w książki cyfrowe zombie...
Zobacz 1032 memy z tym szablonem

Paulo Coelho (1001)

miniaturka
Paulo Coelho to pisarz znany i nazbyt często cytowany. Trudno się dziwić - ilość zawartych w jego książkach mądrości życiowych jest większa niż łączna liczba karaluchów skonsumowanych przez Beara Bryllsa. To pewnie dlatego czasem chce się wepchnąć w usta autora ”Alchemika” słowa, które nijak się mają do coelhowego geniuszu.

I niech duch Wielkiego Trolla Internetowego oświeca nam drogę w tym niecnym procederze a depresyjne, płaczliwe, gimnazjalne nastolatki toczą pianę z ust – od dziś Paulo pracuje dla nas!

Zobacz 1001 memów z tym szablonem

Stare koreańskie przysłowie (989)

miniaturka
Zobacz 989 memów z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »