Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Mściwy ludzik Lego (140)

miniaturka

Nie daj się zwieść tej pociesznej, żółtej główce i sympatycznemu uśmiechowi. Ludzik Lego to kawał sukinklocka, który nie przepuści okazji, aby sprawić Ci ból. Uważasz, że jesteś lepszy, bo dominujesz nad nim swoją wielkością? Poczekaj zatem, aż przypadkiem nadepniesz na tego małego gbura. Gwarantujemy Ci, że nawet najcięższa, średniowieczna kaźń nie umywa się do cierpienia, które przeżyjesz (albo i nie).

Zobacz 140 memów z tym szablonem

Hippiska (138)

miniaturka

Oto „niedzielna” hipiska, która chętnie bierze udział w manifestacji nakłaniającej do bojkotu produktów wykonanych przez chińskie fabryki, w których to zatrudnione są kilkuletnie dzieci harujące po kilkanaście godzin dziennie za stawkę 1 dolara. Hipiska nie tylko pójdzie na taki pochód, ale i wykona serię pamiątkowych zdjęć swoim nowym iPhone'm, który jak wiadomo, nie ma nic wspólnego z chińskimi, uciśnionymi dziećmi... Innym razem protestując przed sklepem mięsnym przeciw rzezi zwierząt, zamanifestuje swój wegetarianizm malując sobie liść koperku na swym skórzanym glanie. Może kiedyś dziewczę to zrozumie, że naprawę świata należy zacząć od siebie, my póki co możemy bezkarnie ponabijać się z takiej wojującej młodzieży...

Zobacz 138 memów z tym szablonem

Sowa z ASP (136)

miniaturka
Wpisujące się w serię „doradczych zwierzaków” ptaszysko reprezentuje bezczelne i nieobiektywne powtarzanie utartych schematów na temat studentów Akademii Sztuk Pięknych.

Chyba każdy z nas poznał kiedyś taką czekającą na artystyczne natchnienie, niemiłosiernie śmierdzącą terpentyną, sfrustrowaną istotę z przerostem ego. Wszystkie te stereotypowe cechy można upchnąć w sowie – studentce z ASP, która mimo swego wielkiego talentu, i tak skończy jako ekspedientka w sklepie z farbami.

Zobacz 136 memów z tym szablonem

Pani żaba (132)

miniaturka
Młodsza koleżanka Pana Żaby, która wykluła się w marcu 2010 z jajka złożonego na 4chanie.

Podobnie jak jej kolega, Pani Żaba jest samotną, nie dbającą o higienę, bezrobotną istotą, która z racji na swoje wrodzone lenistwo zaszyła się w domu, a drzwi otwiera tylko wtedy gdy spodziewa się wizyty dilera lub dostarczyciela pizzy.

Zobacz 132 memy z tym szablonem

Epicki tekst na podryw (125)

miniaturka
Zobacz 125 memów z tym szablonem

Wojująca feministka (123)

miniaturka
Zobacz 123 memy z tym szablonem

Steve Jobs (111)

miniaturka
Wizjoner, władca Apple'a i twórca wszelkiej maści sprzętu elektronicznego, który to za sprawą umieszczonego na nich jabłuszka w mig zamienia się w potwornie drogi obiekt pożądania hipsterskiej tłuszczy.

Niestety, Steve Jobs jest też niezbyt już żywym dowodem na to, że nie wszystko można kupić za pieniądze.

Z jobsowej polityki śmialiśmy się za jego życia i nie widzimy powodów, dla których nie moglibyśmy złożyć mu hołdu poprzez dalsze, bezczelne nabijanie się.
Zobacz 111 memów z tym szablonem

Wskazówka (110)

miniaturka
Zobacz 110 memów z tym szablonem

Szach-mat (108)

miniaturka
Zobacz 108 memów z tym szablonem

Metaforyczny fagot (92)

miniaturka
Zobacz 92 memy z tym szablonem

Odważny Milord Wilk (91)

miniaturka
Równie motywujący co jego standardowa wersja – Odważny wilk, aczkolwiek nieco bardziej dystyngowany, z pogardą traktujący plebs oraz świadomy swej materialnej potęgi.

Jednym słowem – kawał wuja!

Zobacz 91 memów z tym szablonem

Połamany ozor (91)

miniaturka
Zobacz 91 memów z tym szablonem

Motokillerowiec (43)

miniaturka
Zobacz 43 memy z tym szablonem

« poprzednia 1 26 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna »