Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Idealny pies (380)

miniaturka
Nie warczy, nie obgryza kapci, nie zagryza listonoszy. Za to pomaga w rozwiązywaniu zadań domowych z algebry, asystuje w podrywaniu ślicznych lasek podczas spaceru po parku i sprząta po sobie własne kupy. Jednym słowem – ideał wśród psiego rodu.

Warto też dodać, że ten sympatyczny czworonóg kumpluje się z Antykotem – chłopaki planują nawet założyć fundację zbierającą datki na opłacenie internetowych rachunków swych biednych właścicieli.

Zobacz 380 memów z tym szablonem

Obama (379)

miniaturka

Prezydent największego z mocarstw zadarł z Polską, która wprawdzie do mocarstw nie należy, ale jest za to jednym z najbardziej pamiętliwych państewek na ziemskim globie. Politycy siedzący za sterami Rzeczpospolitej od dawna robią wszystko, aby podlizać się naszym ukochanym, amerykańskim braciom.

A to wysyłamy naszych żołnierzy na Bliski Wschód, a to zgadzamy się na instalację antyrakietowych tarcz... A wiz jak nie było, tak nie ma. Czara goryczy przelała się w momencie, kiedy prezydent Obama nieumyślnie wypowiedział zaklęcie, które zamienia każdego prawdziwego Polaka we wściekle rzygającą czystym napalmem biało-czerwoną bestię. Chodzi tu o niesławne „polskie obozy koncentracyjne”. Nie da się ukryć jeśli obozy te były polskie, to za zrzucenie bomby na Hiroszimę obwiniać powinniśmy Japończyków.

 

Zobacz 379 memów z tym szablonem

Wielkodupny nauczyciel (377)

miniaturka
Zobacz 377 memów z tym szablonem

Typowa sklepikarka (376)

miniaturka

Nigdy nie ma jak wydać. Za zaoszczędzone grosiki pewnie buduje dom. Dodatkowo o wszystkich mieszkańcach osiedla wie więcej niż babcie okienne. Potrafi również  z zadziwiającą łatwością zachęcić do udziału w promocji typu "1 w cenie 2". Nierzadko też, stosując skuteczne metody manipulacji neurolingwistycznej, jest w stanie wmówić nam, że pleśń porastająca kupowaną przez nas włoszczyznę, jest w rzeczywistości azjatycką odmianą kopru. Pomóżmy w zebraniu wszystkich typowych sytuacji, w które wplątana jest osiedlowa sklepikarka.

Zobacz 376 memów z tym szablonem

Upalony Azor (375)

miniaturka
Zawsze kiedy z kumplami zapalasz skręta, do pokoju wkracza Azor – pies o jamajskich korzeniach, który na co dzień zajmuje się wyszczekiwaniem przez okno haseł typu „Sadzić, palić, zalegalizować!”, a wieczorami oddaje się błogiemu relaksowi przy kopcącym się joincie.

Z kosmicznie upalonym Azorem pogadać możesz o wszystkim tym o czym zwykło się gadać w pomieszczeniu gdzie zagęszczenie dymu ogranicza Ci widoczność do czubka Twego nosa. Szczerze uradowane psie oblicze pochodzi z fotografii, która w 2006 roku zagościła na łamach rosyjskich forów internetowych.

Zobacz 375 memów z tym szablonem

Zawałowy lekarz (374)

miniaturka

Prawdziwy lekarz, oprócz prawidłowego wykonywania swoich obowiązków, powinien umieć w właściwy sposób przekazywać swoje ekspertyzy. Szczególnie te, które nic dobrego nie wróżą. Ten pracownik państwowej służby zdrowia, pomimo tego, że wkłada w stawianie ludzi na nogi całe swoje serce, nie grzeszy delikatnością i nawet najlepszą nowinę przekaże w sposób, który dla wielu pacjentów może skończyć się stanem przedzawałowym.

Zobacz 374 memy z tym szablonem

Mściwy Bronisuaf (366)

miniaturka

 Pośmialiśmy się, miło było, ale teraz miarka się przebrała. Dostaliśmy list z Kancelarii Prezydenta RP, w którym to głowa naszego państwa wyraża swoje oburzenie i smutek związany z publikowaniem przez fabrykę memów, których jest on bohaterem:

„Doźć tego. Nie pużcze wam tego puazem! Użondze sobie polowanie i odszczele was jak, za pżeproszeniem, kaczki, co to sobie kópry w jezioże moczom!

Z powarzaniem, bulem i nadziejom.

Bronisuaw Komorowzki”

 

Zobacz 366 memów z tym szablonem

Krzyk (361)

miniaturka

Dzieła Edwarda Muncha przepełnione są motywem śmierci, grozy i atmosferą przeszywającego niepokoju. To jeden z jego najsławniejszych obrazów - „Krzyk”. Mniej ogarnięte osoby, bardziej kojarzą tę, wykrzywioną w upiornym grymasie, twarz z horrorem w reżyserii Wesa Cravena.

Przerażenie, rozpacz i strach przed tym co ma nadejść – ten mem ma w sobie ogromny, niekoniecznie pozytywny, ładunek, który aż prosi się o wykorzystanie. Umieść w nim wszystkie swe najmroczniejsze fobie, a Twe dzieło rzuci posępny cień na inne, pełne radości, przesłodzone obrazki na tej stronie.

 

Zobacz 361 memów z tym szablonem

Feministka (360)

miniaturka
Kazimiera Szczuka w natarciu. Faceci są źli, śmierdzą, nie wyrzucają śmieci, poniżają kobiety, piją za dużo piwa i sikają na deskę klozetową. My feministki, uważamy, że pierwiastek męski nie jest nam do niczego potrzebny! Same zrobimy sobie dzieci, same naprawimy sobie pękniętą rurę pod zlewem i same wniesiemy na czwarte piętro pięćdziesięciokilogramową komodę po babci! Precz szowinistycznymi świniami! Wiwat jajniki!

Przykry fakt - na żarty z feministek pozwalamy sobie tylko jako anonimowi, ukrywający się za ruchomym adresem IP, użytkownicy internetu. Zdajemy sobie sprawę, że w realnej konfrontacji z "walczącymi kobietami" nie mielibyśmy żadnych szans. Podobno potrafią one ziać ogniem, ciskać mokrymi tamponami i wgryzać się męskie krocza w celu jakże innym niż dostarczenie nam przyjemności.

Zobacz 360 memów z tym szablonem

Przychodzi Putin do lekarza (360)

miniaturka
Zobacz 360 memów z tym szablonem

Upiór (359)

miniaturka

 

Straszniejszy niż Buka, Wesoły Diabeł i Sarah Jessica Parker razem wzięci. Mieszka pod twoim łóżkiem i aktywuje się gdy tylko zgaśnie światło. Szczególną sympatią darzy nagie stopy wystające spod kołdry. Czasem też lubi zrzucić jakiś przedmiot w sypialni, wystraszyć kota lub włączyć ci budzik w środku nocy. Oto Upiór – zły duch, który od dzieciństwa ci towarzyszy i pragnie abyś zawsze pamiętał o jego obecności.

 

Zobacz 359 memów z tym szablonem

Złośliwy alkohol (358)

miniaturka
Cholerny, zdradliwy sukinsyn, który niczym dżin ukrywa się w niewinnie wyglądającej butelce, już nie jeden raz udowodnił ci jakim wielkim błędem było obdarzenie go zaufaniem. A mimo to zawsze naiwnie wierzysz, że tym razem ten butelkowy cwaniak nie każe ci robić z siebie idioty, prowadzić samochodu po pijanemu i kompromitować się w oczach osób, na których ci zależy.

O, łatwowierna istoto! On i tak sponiewiera cię, publicznie upokorzy, a na koniec postawi cię zwracającego treść żołądka gdzieś w jakimś obskurnym, zaświnionym kiblu... Jeśli więc dalej chcesz robić sobie nadzieje, że będzie inaczej to wysłuchaj rad złośliwego alkoholu.

Zobacz 358 memów z tym szablonem

Człowiek-beton (358)

miniaturka
Pan Karol S. to przy nim smutny cienias. Człowiek-beton tryska humorem i jest mistrzem żartów, od których dostaniecie skurczu przepony. Cały problem w tym, że jeszcze nigdy nie udało mu się opowiedzieć dowcipu bez popisowego spalenia go. Cóż - ten typ tak ma.
Zobacz 358 memów z tym szablonem

Hejter (352)

miniaturka
Ta odmiana internetowego trolla wypełniona jest po same brzegi jadem czystej, nieskrępowanej nienawiści, której pozbycie się jest możliwe tylko i wyłącznie za pośrednictwem internetu. Badania udowodniły, że hejter odłączony od sieci, po trzech dniach wybucha rozsadzony od wewnątrz rosnącym w jego ciele ciśnieniem. Pewnie nie raz spotkaliście tego stworka, który słowem złym godzi niezgorzej niż Zeus swymi piorunami, a upust swych kompleksów daje głównie wtedy gdy ktoś da się sprowokować i wda się z nim w dyskusję. Teraz macie szansę ponabijać się z tej biednej istoty. A niech ta przebrzydła kreatura, tocząc pianę, tarza się po ziemi i wywrzaskuje słowa najgłębszej pogardy! Jest nam z tego powodu bardzo wszystko jedno.
Zobacz 352 memy z tym szablonem

Pinkie Pie (350)

miniaturka

Kucyki są złe. Nie lubimy ich i uważamy obecność tych kopytnych stworzeń za wyjątkową potwarz uczynioną Fabryce Memów. Idąc za głosem ludu udostępniliśmy jedno z tych okropności do Waszej dyspozycji. Róbcie z nim co chcecie, wy pozbawieni dobrego smaku, mazgaje!

 

Zobacz 350 memów z tym szablonem

You have no power here (348)

miniaturka
Zobacz 348 memów z tym szablonem

Typowa blondynka (344)

miniaturka
Zobacz 344 memy z tym szablonem

Maskonur niepopularna opinia (344)

miniaturka
Zobacz 344 memy z tym szablonem

Pechowa Brianna (343)

miniaturka

A wiecie, ze Brian ma siostrę? I to całkiem ładną. Na tym kończą się jej atuty, albowiem cala reszta to jedno wielkie nieszczęście. Podobnie jak jej brat, Brianna obarczona jest jakąś paskudną klątwą, która powoduje, że nie opuszcza jej pech. Jeśli cokolwiek pozytywnego spotka ją w życiu, to będzie to prawdopodobnie wynik testu na obecność wirusa HIV...

 

Zobacz 343 memy z tym szablonem

Wściekły komputerowiec (341)

miniaturka

Ostatni level...ostatni boss... Już go masz. Zostało mu 10% energii...O! Już tylko 8%! Wreszcie! Po tylu tygodniach, udało Ci się! Warto było zarywać noce, warto było nie myć się! Ba, nawet warto było zerwać z dziewczyną, która nie rozumiała, że tu toczy się walka o losy świata!

 

I właśnie wtedy, gdy Twój największy wróg pada, brocząc krwią, a Tobie pozostał już tylko do oddania jeden cios, który zerwie łeb z karku bestii, komputer dławiąc się i krztusząc, wyda z siebie ostatnie tchnienie, a ekran monitora pokryty zostanie niebieskim niczym dupa Smerfetki, nagrobkiem. Blue screen, bejbe! Czujesz tę wściekłość? Czujesz ten ból? O, tak – wrzeszcz, rycz niczym ranny jeleń! Pamiętaj, że św. Procesor – patron wszystkich graczy, również może mieć zły dzień i zdarza mu się okazać naturę wrednego trolla...

 

Zobacz 341 memów z tym szablonem

« poprzednia 1 26 7 8 9 10 11 12 13 14 15 następna »