Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Mieszczańska mama (251)

miniaturka
Twarz, która spogląda na was z tego mamuśkowego mema, należy do Carly Phillips – amerykańskiej autorki poczytnych romansideł. Teraz pewnie bardziej znana jest jako internetowe zjawisko rozpowszechniane przez humorystyczne portale.

Stereotypowa, wychowana w duchu chrześcijańskich zasad, zaczytująca się w prymitywnych romansach dodawanych do babskich czasopism, mieszczańska matka wie co jest dobre dla jej pociechy. A na pewno nie są to takie szatańskie elementy współczesnego świata jak narkotyki, seks czy muzyka metalowa. W razie czego, ostatnią deską ratunku w wychowaniu niesfornego potomka są „Rozmowy w toku”.

Jeśli twoja mamuśka zalicza się do takich właśnie nadopiekuńczych istot to już wiedz, że za inspirację do tworzenia memów może ci ona posłużyć.

Śmieje się z tego, że jej dziecko ma wyimaginowanego kolegę – Śmieje się z tego, że jej dziecko ma wyimaginowanego kolegę Wierzy w boga
avatar (PW)
Nienawidzi gejów – Nienawidzi gejów ogląda programy jacykowa
avatar (PW)
Wysłała syna na odwyk po tym jak złapała go na paleniu trawki – wysłała syna na odwyk po tym jak złapała go na paleniu trawki sama nie zasypia bez tabletek nasennych
avatar (PW)
Ostrzega swoją 14-letnią córkę przed pedofilami – ostrzega swoją 14-letnią córkę przed pedofilami kupiła jej na rynku majtki z napisem "sexy"
avatar (PW)
Wybacza zdrady, przemilcza przemoc, toleruje alkoholizm, znosi poniżanie – wybacza zdrady, przemilcza przemoc, toleruje alkoholizm, znosi poniżanie rozwiedzie się przez nie opuszczanie deski
(PW)
Jest ateistką – jest ateistką a wpuszcza księdza na kolędę
(PW)
Sprzeciwia się wychowaniu seksualnemu – Sprzeciwia się wychowaniu seksualnemu sprzeciwia sie aborcji
avatar (PW)
Nigdy w życiu nie spróbowałam narkotyku ! – Nigdy w życiu nie spróbowałam narkotyku ! Alkohol? Przecież to nie narkotyk.
avatar (PW)
Dawaj dziecku szlabany – Dawaj dziecku szlabany dziw się, że nie przyznaje się do błędów
avatar (PW)
Nie wierzy w boga – nie wierzy w boga wierzy w horoskopy
(PW)