Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Mieszczańska mama (251)

miniaturka
Twarz, która spogląda na was z tego mamuśkowego mema, należy do Carly Phillips – amerykańskiej autorki poczytnych romansideł. Teraz pewnie bardziej znana jest jako internetowe zjawisko rozpowszechniane przez humorystyczne portale.

Stereotypowa, wychowana w duchu chrześcijańskich zasad, zaczytująca się w prymitywnych romansach dodawanych do babskich czasopism, mieszczańska matka wie co jest dobre dla jej pociechy. A na pewno nie są to takie szatańskie elementy współczesnego świata jak narkotyki, seks czy muzyka metalowa. W razie czego, ostatnią deską ratunku w wychowaniu niesfornego potomka są „Rozmowy w toku”.

Jeśli twoja mamuśka zalicza się do takich właśnie nadopiekuńczych istot to już wiedz, że za inspirację do tworzenia memów może ci ona posłużyć.

Złamałeś noge na w-F\'ie – Złamałeś noge na w-F\'ie Brawo! Więcej graj w tego łorkrampta!
(PW)
Uważa współczesne piosenkarki za ostatnie zdziry – uważa współczesne piosenkarki za ostatnie zdziry jej ulubioną bohaterką jest brooke z "mody na sukces"
(PW)
Głosowałam przeciw legalizacji marihuany – Głosowałam przeciw legalizacji marihuany bo córkę mojej koleżanki przejechał pijany kierowca
avatar (PW)
Nigdy w życiu nie spróbowałam narkotyku ! – Nigdy w życiu nie spróbowałam narkotyku ! Alkohol? Przecież to nie narkotyk.
avatar (PW)
Zabrania imprez w domu – Zabrania imprez w domu Narzeka że jej syn szlaja się po klubach
(PW)
Sama tworzy problemy – Sama tworzy problemy Narzeka że ma trudne życie
avatar (PW)
Nie możesz znaleźć chłopaka, córeczko? – nie możesz znaleźć chłopaka, córeczko? wiesz... to Ci pożyczę mojego małego "brzęczka" z szufladki
Konto usunięte
Zawsze ogląda "pamiętniki z wakacji" – zawsze ogląda "pamiętniki z wakacji" w towarzystwie mówi, że to beznadziejne i żenujące
(PW)
Domagają się tolerancji – domagają się tolerancji nienawidzą swoich przeciwników
avatar (PW)
Albo zjesz te warzywa, – albo zjesz te warzywa, albo widzimy się w "rozmowach w toku"
avatar (PW)