Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Mądry Bóg (318)

miniaturka
Trzeba przyznać, że to chyba jedyny mem, którego autorem jest wielki renesansowy malarz. Boskie oblicze wyciągnięte bowiem zostało z szesnastowiecznego obrazu „Stworzenie Słońca i Księżyca” pędzla samego Michała Anioła. Wielki Kreator zaplątał się w ziemską sieć w roku 2010 i swe pierwsze, boskie kroki stawiał na łamach Reddita.

Mądry Bóg to szpila w rękach ateistycznych trolli, którzy z dziką radością wykorzystują fakt, że wielu chrześcijanom brak poczucia humoru i odpowiedniego dystansu do spraw religii. Większość haseł sączących się z tego mema to uszczypliwe uwagi na temat biblijnych absurdów i chrześcijańskich tradycji.


Owoc żywota twojego – owoc żywota twojego JE    ZUS
(PW)
Stworzyłem ziemię dla ludzi – Stworzyłem ziemię dla ludzi poza antarktydą, która jest dla pingwinów. lubię pingwiny.
avatar (PW)
Abrahamie, zamorduj dla mnie swego jedynego syna! – Abrahamie, zamorduj dla mnie swego jedynego syna! Hahaha... Wyluzuj! Na żartach się nie znasz ?
avatar (PW)
Dzięki mnie – dzięki mnie masz rower na komunie
(PW)
Stworzyć nieskończenie wielki świat z niczego – stworzyć nieskończenie wielki świat z niczego potrzebować żebra adama aby stworzyć jeden drobiazg więcej...
(PW)
-Boże, czemu zabrałeś nam Magika? – -Boże, czemu zabrałeś nam Magika? - Bo jestem Bogiem, uświadom to sobie sobie!
avatar (PW)
Stworzyć aids – stworzyć aids zabraniać używania prezerwatyw
(PW)
Jestem wszędzie, widzę wszystko. – jestem wszędzie, widzę wszystko. i tak musisz zapieprzać do kościoła aby się wyspowiadać.
(PW)
Przeleć Marię – przeleć Marię zrzuć winę na ducha świętego
avatar (PW)
Ludu mój! Mam wam coś ważnego do przekazania – Ludu mój! Mam wam coś ważnego do przekazania ale powiem to tylko mojżeszowi
(PW)