Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation
Profil użytkownika

VoxDei

Zamieszcza memy od: 7 listopada 2011 - 21:03
Ostatnio: 28 kwietnia 2014 - 19:29
  • Memów na głównej: 40 z 53
  • Punktów za memy: 2818
  • Komentarzy: 5
  • Punktów za komentarze: 9
 
[mem]
Ocena: 1 (Głosów: 1) | raportuj
1 grudnia 2011 o 18:33

Za komentarz wielkiego plusa, bo jak trafnie zauważyłeś że nie potrzebuje całkowania podczas codziennego żucia, np obiadu. Tak na serio : to co napisałeś sie zgadza ale wierz mi, po 4 miesiącu desperackiego całkowania zacząłem sobie nucić taką piosenkę kolesi z LMFAO "every day i'm całkin'"

[mem]
Ocena: 0 (Głosów: 0) | raportuj
1 grudnia 2011 o 18:26

dziwna firma z dziwnym jabłkiem dziwnym trafem losu sama nie stwarza wszystkich dziwnych części do swoich dziwnych urządzeń, np te ich dziwne ekrany, tylko składają dziwne zamówienia u innych dziwnych producentów. nie bede Tobie teraz tłumaczył dziwnych zasad rynku i dziwnej gospodarki ale chyba już wiadomo do czego zmierzam. i w takiej dziwnej firmie mieli taki zapieprz że zaczęli skakać. dziwne nie ?

[mem]
Ocena: 2 (Głosów: 2) | raportuj
23 listopada 2011 o 20:06

Aczkolwiek powiadasz waćpanie, tekst nie adekwatny do malowidła mema i zapewne wasza mości szchlata administracyjna tego mema na głównej nie upatrzy, aniżeli 15 punktów zdobył.

[mem]
Ocena: 2 (Głosów: 4) | raportuj
10 listopada 2011 o 18:39

Tak samo jak piwo nie ma nic wspólnego z piwnicą a rowerzyści z rowami, mimo że we wszystkich trzech wypadkach pierwsze może skończyć w drugim.

[mem]
Ocena: 2 (Głosów: 4) | raportuj
9 listopada 2011 o 21:14

Obydwie wypowiedzi tego mema się nie zgadzają. Sataniści wierzą w (istnienie) Boga tak jak Wy szanowni katolicy wierzycie w (istnienie) Szatana. Bóg nie stworzył Rogatego, Bóg stworzył anioła ale jak już mówiło to X użytkowników przede mną, Szatan to zbuntowany anioł. Tak samo Hitler to "zbuntowany" człowiek (człowiek to istota stworzona przez Boga tak jak anioł), któremu pękła żyłka i puścił pół klanu Mojżesza przez komin. Ja osobiście dałem sobie spokój z religiami i wymyślonymi przyjaciółmi, dzięki temu że nie jestem nawet ateistą tylko nihilistą mogę sobie zaśmiecać głowę innymi bezużytecznymi sprawami.

« poprzednia 1 następna »