Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Patrick (460)

miniaturka
Patrick to jeden z bohaterów kreskówki „Spongebob Kanciastoporty”. Ta różowoskóra rozgwiazda nie należy do najmądrzejszych istot w oceanie, większość czasu spędza na obijaniu się lub na pogoni za meduzami. Jednak dzięki internetowi, Patrick aspirował do istoty o stokroć bardziej rozgarniętej niż polscy politycy.

Prostota jego myślenia w połączeniu z równie banalnym przekazem powoduje, że pomysły tej przemiłej rozgwiazdy wydają się niekiedy być doskonałymi rozwiązaniami w każdej dziedzinie życia. Patrick walczył już z głodem i bezrobociem („Nakarmić głodnych bezrobotnymi!”), samotnością ludzi brzydkich („Umawiać na randki osoby brzydkie z osobami ślepymi!”) oraz z upałami i suszą w Afryce („Wziąć wszystkie lodowce z biegunów i dać je Murzynom!”)


Weźmy wszystkich brzydkich ludzi – weźmy wszystkich brzydkich ludzi i umówmy ich na randki ze ślepymi ludźmi
avatar (PW)
Zabierzmy watykanowi całą kasę – zabierzmy watykanowi całą kasę i rozdajmy ją biednym dzieciom
avatar (PW)
Czemu nie wyłapiemy wszystkich kotów – czemu nie wyłapiemy wszystkich kotów i nie wepchniemy ich do internetu raz na zawsze ?
avatar (PW)
Czemu zamiast wydawać miliony na świąteczne dekoracje miast – czemu zamiast wydawać miliony na świąteczne dekoracje miast nie weźmiemy tych pieniędzy i nie kupimy jedzenia ludziom, którzy są głodni ?
avatar (PW)
Dlaczego nie weźmiemy voldemorta – dlaczego nie weźmiemy voldemorta i nie zasponsorujemy mu operacji plastycznej nosa ?
avatar (PW)
Czemu nie weźmiemy całej tej kasy, którą wydajemy na walkę z narkotykami – czemu nie weźmiemy całej tej kasy, którą wydajemy na walkę z narkotykami i nie kupimy za nią narkotyków?
avatar (PW)
Czemu nie weźmiemy deszczowej pogody – czemu nie weźmiemy deszczowej pogody i nie wyślemy jej do miejsc na ziemi gdzie panuje susza?
avatar (PW)
Weźmy cały  śnieg z antarktydy – Weźmy cały  śnieg z antarktydy I sprzedajmy murzynom
(PW)
Skoro święta – skoro święta to nie wódka
avatar (PW)
Dlaczego nie przenieść połowy pieniędzy z zachodu – Dlaczego nie przenieść połowy pieniędzy z zachodu na wschód?
avatar (PW)