Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Patrick (460)

miniaturka
Patrick to jeden z bohaterów kreskówki „Spongebob Kanciastoporty”. Ta różowoskóra rozgwiazda nie należy do najmądrzejszych istot w oceanie, większość czasu spędza na obijaniu się lub na pogoni za meduzami. Jednak dzięki internetowi, Patrick aspirował do istoty o stokroć bardziej rozgarniętej niż polscy politycy.

Prostota jego myślenia w połączeniu z równie banalnym przekazem powoduje, że pomysły tej przemiłej rozgwiazdy wydają się niekiedy być doskonałymi rozwiązaniami w każdej dziedzinie życia. Patrick walczył już z głodem i bezrobociem („Nakarmić głodnych bezrobotnymi!”), samotnością ludzi brzydkich („Umawiać na randki osoby brzydkie z osobami ślepymi!”) oraz z upałami i suszą w Afryce („Wziąć wszystkie lodowce z biegunów i dać je Murzynom!”)


Do drogowców: weźcie ten piach – do drogowców: weźcie ten piach i rozsypcie go na oblodzone drogi
(PW)
Walczycie ze smogiem – walczycie ze smogiem a co z dymem ze zniczy ?
avatar (PW)
Czy to takie trudne przenieść kubek – Czy to takie trudne przenieść kubek Do zlewu?
(PW)
Po co w roku szkolnym być dobrym uczniem... – Po co w roku szkolnym być dobrym uczniem... ...skoro można je poprawić na koniec roku.
(PW)
Czemu nie wyłapiemy wszystkich kotów – czemu nie wyłapiemy wszystkich kotów i nie wepchniemy ich do internetu raz na zawsze ?
avatar (PW)
A może wezniemy caly PiS – A może wezniemy caly PiS i zamkniemy w klatce razem z Po
avatar (PW)
Weźmy wszystkie pasztety – weźmy wszystkie pasztety i oddajmy je głodnym dzieciom
Konto usunięte
Niech posiadanie narkotyków będzie       karane – niech posiadanie narkotyków będzie       karane na wniosek pokrzywdzonego
(PW)
Obudziłeś się z pasztetem i czujesz się głupio – obudziłeś się z pasztetem i czujesz się głupio to dlaczego zdjąłeś jej worek z głowy
avatar (PW)
Skoro święta – skoro święta to nie wódka
avatar (PW)