Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Konspiracyjny Keanu (1652)

miniaturka
Dawno, dawno temu, kiedy wizja matriksowego koszmaru, nie była nawet w planach, młody i nikomu nie znany aktor Keanu Reeves zagrał w filmie pt. „Wspaniała przygoda Billa i Tedda”. To właśnie z tej produkcji pochodzi rozdziawione oblicze gwiazdora.

W usta bohatera wkładamy wszystkie najbardziej idiotyczne teorie konspiracyjne, które otarły nam się o uszy. W takiej właśnie postaci od 2010 roku dzielny Keanu krąży po sieciowej pajęczynie. I krążyć będzie tak długo aż przewidziany przez Majów kataklizm wywołany przez deszcz ogórków kiszonych nie położy kresu życiu na naszej Ziemi.


Co jeśli tak naprawdę możemy oddychać w kosmosie, – Co jeśli tak naprawdę możemy oddychać w kosmosie, ale rząd nie chce, abyśmy stąd pouciekali?
avatar (PW)
Co jeśli to CIA wymyśliło dinozaury, – Co jeśli to CIA wymyśliło dinozaury, aby zniechęcić nas do podróży w czasie?
avatar (PW)
Co jeśli powietrze jest naprawdę trujące – Co jeśli powietrze jest naprawdę trujące i zabiera mu 80 lat, żeby zabić nas wszystkich?
avatar (PW)
A co jeśli św. mikołaj istnieje – a co jeśli św. mikołaj istnieje ale żaden z nas nie jest wystarczająco grzeczny aby dostać prezent ?
avatar (PW)
A co jeżeli seria matrix została nakręcona – a co jeżeli seria matrix została nakręcona po to żebyśmy myśleli że to fikcja?
(PW)
Co jeśli jestem opóźniony w rozwoju, – Co jeśli jestem opóźniony w rozwoju, ale rodzice wszystkim płacą, żeby udawali, że jest inaczej
avatar (PW)
A co jeżeli my nie jesteśmy ludzmi – a co jeżeli my nie jesteśmy ludzmi tylko simami którymi steruje bóg?
(PW)
A co jeśli jestem memem – A co jeśli jestem memem i to co mówię jest jedynie wymysłem innego człowieka?
(PW)
A jeśli tak naprawdę mikołaj nie istnieje – a jeśli tak naprawdę mikołaj nie istnieje i to moi rodzice zostawiają co roku prezenty pod choinką?
(PW)
A co jeśli homoseksualizm jest ewolucyjnym mechanizmem – a co jeśli homoseksualizm jest ewolucyjnym mechanizmem mającym na celu uchronienie nas przed przeludnieniem ?
avatar (PW)