Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Konspiracyjny Keanu (1652)

miniaturka
Dawno, dawno temu, kiedy wizja matriksowego koszmaru, nie była nawet w planach, młody i nikomu nie znany aktor Keanu Reeves zagrał w filmie pt. „Wspaniała przygoda Billa i Tedda”. To właśnie z tej produkcji pochodzi rozdziawione oblicze gwiazdora.

W usta bohatera wkładamy wszystkie najbardziej idiotyczne teorie konspiracyjne, które otarły nam się o uszy. W takiej właśnie postaci od 2010 roku dzielny Keanu krąży po sieciowej pajęczynie. I krążyć będzie tak długo aż przewidziany przez Majów kataklizm wywołany przez deszcz ogórków kiszonych nie położy kresu życiu na naszej Ziemi.


poczekalnia
A może cukru nie ma – A może cukru nie ma bo palą nim w elektrowni?
poczekalnia
A CO JEŚLI
węgla nie ma, – A CO JEŚLI
węgla nie ma, bo palą nim w elektrowni?
poczekalnia
A co jeśli covid to ściema? – a co jeśli covid to ściema?
poczekalnia
 –  znów widziałem zdjęcie lempart
A co jeśli opłata 15 zł miesięcznie za media narodowe jest po to – A co jeśli opłata 15 zł miesięcznie za media narodowe jest po to żeby rząd odzyskał przynajmniej część pieniędzy z programu 500+?
(PW)
A co jeśli policja utrzymuje wysoki poziom przestępczości – a co jeśli policja utrzymuje wysoki poziom przestępczości żeby zawsze być potrzebną?
avatar (PW)
A co jeśli książki i filmy o wampirach tworzą wampiry – A co jeśli książki i filmy o wampirach tworzą wampiry żeby zasugerować nam nieskuteczne sposoby obrony?
Co jeśli konto wokulskiego na fb założyła minister edukacji – co jeśli konto wokulskiego na fb założyła minister edukacji żeby zachęcić uczniów do czytania ''lalki''?
Pis po angielsku to  – pis po angielsku to  peace
A co jeśli wirusy zostały stworzone przez firmy antywirusowe – A co jeśli wirusy zostały stworzone przez firmy antywirusowe I służą im do zarabiania pieniędzy?
(PW)