Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Sceptyczny Murzynek (841)

miniaturka

Najpierw biali przybywali na nasz ląd, aby wyzwać nas od heretyków i wyciągnąć nas z rąk Pana Ciemności, o istnieniu którego nawet nie wiedzieliśmy. Kiedy już uwierzyliśmy w ich Boga, nasi „wybawiciele” zniewolili nas i kazali nam pracować na plantacjach bawełny. Później, ci sami ludzie wytępili Indian – mieszkańców nieznanego dotąd lądu. Zmaltretowani, zniewoleni gospodarze tamtych terenów okazali się niewydajni w pracy na polu. Wówczas biały człowiek wepchnął nas w okręty, gdzie ściśnięci niczym sardynki wyruszyliśmy w rejs do Ameryki, aby tam, w dalszym ciągu pod batem trzymanym przez naszego ciemiężyciela, pracować na jego plantacjach.

A teraz przyjeżdżasz tu Ty, Angelino Jolie i znów zaczynasz tę samą starą śpiewkę o chęci pomocy i niesieniu dobra. Już ja się domyślam co rozumiesz pod pojęciem „adopcja”... Pozwolisz więc, biała kobieto, że nie uwierzę w rewelacje, które opowiadasz mi o swoim wspaniałym, pełnym dobrobytu, świecie.


Więc macie tyle wody – więc macie tyle wody że zalewacie nią stadiony?
(PW)
A więc powiadasz, że wszyscy moi zmarli przodkowie płoną teraz w piekle – A więc powiadasz, że wszyscy moi zmarli przodkowie płoną teraz w piekle za to, że nie wierzyli w boga, o którego istnieniu nawet nie wiedzieli?
avatar (PW)
Murzynek – murzynek to u was ciastko?
(PW)
Co masz na myśli mówiąc, że masz 29 lat ? – Co masz na myśli mówiąc, że masz 29 lat ? jesteś nieśmiertelna ?
(PW)
A więc jechałaś tu pół świata, aby przywieźć nam jakąś biblię – A więc jechałaś tu pół świata, aby przywieźć nam jakąś biblię i nie wzięłaś żadnego jedzenia?
avatar (PW)
Więc mówisz, że w twoim kraju – więc mówisz, że w twoim kraju dzieci płaczą, bo nie chcą jeść?
(PW)
I że niby mam uwierzyć – I że niby mam uwierzyć że woda nie jest brązowa?
avatar (PW)
Chcesz mi zatem powiedzieć, że – Chcesz mi zatem powiedzieć, że palisz roślinę, która powoduje, że stajesz się głodna. I robisz to dla zabawy?
avatar (PW)
że niby dzięki temu, że zakręcisz kran podczas mycia zębów – że niby dzięki temu, że zakręcisz kran podczas mycia zębów ja będę miał więcej wody do picia?
(PW)
Więc chcesz mi powiedzieć – Więc chcesz mi powiedzieć że u was ludzie się odchudzają?
Konto usunięte