Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Rzeczpospolita Trollska (706)

miniaturka
Jesteśmy wyjątkowo marudzącym narodem. Ba, można by rzec, że sztukę marudzenia opanowaliśmy lepiej niż Najman przegrywanie. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili nawet badania nad stadem udomowionych Polaków. Podobno po usunięciu wszystkich powodów do biadolenia, Polacy zaczęli z rozrzewnieniem wspominać czasy, kiedy było im źle. Wkrótce też, marudząc, że im za dobrze, poczęli szukać wśród siebie kozła ofiarnego, odpowiedzialnego za pozbawienie ich niedoli.

Obecność tego mema pozwala nam ulżyć sobie i przelać na klawiaturę bolączki, na które cierpi nasz naród. Inna sprawa, że niektóre z tych bolączek są tak absurdalne, że sam Bareja przytłoczony by został potężnym natłokiem inspiracji.


poczekalnia
Kur*a – Kur*a
poczekalnia
Urodziła się Tomaszewska Domata??? Jaka Donata??? Noob a nie Donata – Urodziła się Tomaszewska Domata??? Jaka Donata??? Noob a nie Donata Rzeczpospolita Trollska - Komórkowo Trollskie 49/50 62-060 Trollcity
poczekalnia
Twoja stara: Smecta nie cocacola!!! – Twoja stara: Smecta nie cocacola!!! Miasto: Magdalena Gessler Odpowiedzialnego Irytującego Nieprawdopodobnie Agrestowi!!!
poczekalnia
Niebać pis – niebać pis i zjednoczoną lewicę
Wszyscy będą zarabiać po 12 tys zł – wszyscy będą zarabiać po 12 tys zł rocznie
(PW)
Nikt nie chce głosować na partie z małym poparciem, bo mają małe poparcie – Nikt nie chce głosować na partie z małym poparciem, bo mają małe poparcie Partie te mają małe poparcie, bo nikt nie chce na nie głosować
(PW)
Nie śpij bo cię okradną – nie śpij bo cię okradną a niby z czego?
Wszędzie biednie – wszędzie biednie ale w polsce najbiedniej
Polacy narzkają na po – polacy narzkają na po i tak ciągle ich wybierają
(PW)