Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

 

Sceptyczny brzdąc (394)

miniaturka
Pierwsze okres życia każdego z nas to obsrywanie pieluchy, wkładanie sobie do ust różnych dziwnych przedmiotów oraz rozpaczliwy płacz będący jedyną formą naszej komunikacji ze światem. Wyobraźmy sobie jak bardzo zdziwiony musiałby być taki brzdąc dowiedziawszy się, że za parę lat będzie: załatwiać się siedząc na sedesie, pakować do ust jedynie jedzenie (a cycki ssać będzie wcale nie po to aby żłopnąć nieco mleka), a na płacz pozwoli sobie tylko podczas seansu „Królu Lwa”.

Życie lekkie nie jest i trzeba przyzwyczajać się do ciągłych zmian. A zatem, czy ty mi chcesz powiedzieć, że od chwili wprowadzenia ACTA skończyło się ściąganie Teletubisiów z torrentów?


Chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia będę ssał cycki – Chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia będę ssał cycki wcale nie po to aby napić się mleka?
avatar (PW)
Chcesz mi powiedzieć, że aby znów ktoś podtarł mi tyłek – chcesz mi powiedzieć, że aby znów ktoś podtarł mi tyłek będę musiał czekać minimum 70 lat ?
avatar (PW)
Znaczy się, że niby gdzie chcesz włożyć mi ten termometr ? – Znaczy się, że niby gdzie chcesz włożyć mi ten termometr ?
avatar (PW)
Chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia – chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia nie będę już miał bucików z migoczącymi światełkami ?
avatar (PW)
Chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia – chcesz mi powiedzieć, że pewnego dnia będę musiał płacić aby zobaczyć cycki ?
avatar (PW)
Mówisz, że gdzie – Mówisz, że gdzie będę wkładał siurdaka?
(PW)
Mówisz, że kiedyś tam wrócę – Mówisz, że kiedyś tam wrócę stamtąd skąd wyszedłem ?
(PW)
 –  ojciec wrócił trzeźwy  ?
avatar (PW)
Że niby – Że niby cenzura internetu?
(PW)
Chcesz mi powiedzieć – chcesz mi powiedzieć że kiedyś przestanę używać nocnika?
(PW)