Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation

Joker (600)

miniaturka

Brak logiki i konsekwencji w zachowaniu ludzi, owszem – bywa irytujące. Nie oznacza to oczywiście, że w ramach buntu przeciwko ludzkiej głupocie powinniśmy zacząć siać na ulicach terror. Warto jednak nad pewnymi irracjonalnymi sytuacjami poważnie się zastanowić, nawet jeśli osobą, która nam je naświetla jest nie kto inny, jak sam Joker – psychopatyczny ziomek mrocznego Nietoperka.

Zobacz 600 memów z tym szablonem

Problemy kobiecego świata (597)

miniaturka

Czy może być coś gorszego niż złamany paznokieć, brak miejsca w torebce, lub mąż, który ukradkiem ogląda pornole? Mimo że niektórzy uważają, że większą tragedią jest już tylko Holokaust, to kobiety swoje wiedzą i histerycznie rozpaczają nad rzeczami, które dla facetów nie miałyby absolutnie żadnej wartości. W wręcz przeciwnie – my z dziką wręcz chęcią dołączylibyśmy do seansu kina ślizganego.

Jednak to je kobieta. Tego nie zrozumiesz. Trzeba zaakceptować dziwaczne zachowania przedstawicielek płci pięknej i dyskretnie obśmiewać babske mankamenty w miejscu ku temu idealnym. Na przykład tu...

 

Zobacz 597 memów z tym szablonem

Sąsiedzi (595)

miniaturka

Ci dwaj panowie to prawdziwy wulkan odważnej kreatywności. Ta cecha w połączeniu z takimi przedmiotami jak wiertarka, betoniarka, szlifierka kątowa, czy dekoder telewizji Trwam, zwiastuje katastrofę porównywalną chyba tylko z przetoczeniem się egipskich plag przez cywilizowane miasto.„Sąsiadów” lubimy właśnie za tech apokaliptyczno-destrukcyjny talent.

To, co tym razem zmajstrują zależy tylko od was!

 

Zobacz 595 memów z tym szablonem

Złośliwy Windows (593)

miniaturka

No już nie przesadzajmy - Windows nie jest taki zły. No, fakt - były czasy, gdy nieznośnie się zawieszał i raczył nasze oczy niebieskim niczym lico Smerfetki bluescreenem, ewentualnie zamulał w najmniej odpowiednim do zamulania momencie. Mimo że technologia poszła naprzód, a pracownicy Microsoftu stają na głowie, aby kolejny czołowy produkt tej firmy był coraz mniej oporny, my w dalszym ciągu pamiętamy, ile nerwów przez Windowsa ongiś straciliśmy...

Zobacz 593 memy z tym szablonem

Bear Grylls (588)

miniaturka
Dziwny facet. Zamiast siedzieć w domu i oglądając programy przyrodnicze, drapać się po genitaliach, postanowił urządzać sobie wycieczki do wybitnie niegościnnych miejsc i oddawać się przyjemności konsumowania insektów i popijania ich własnym, parującym moczem.

Może to podziw dla odważnego Brytyjczyka sprawił, że stał się on bohaterem memów, których treść w większości przypadków… nawołuje do picia własnego moczu. Cóż, Gryllsowi przynajmniej za to płacą…

Zobacz 588 memów z tym szablonem

Złośliwy mózg (580)

miniaturka
Ukryty pod kopułą Twego czerepu organ nie jest wolny od wad. To wyjątkowo złośliwy, okrutny i mający tendencję do notorycznego buntowania się skurczybyk.

Znasz to uczucie kiedy usiłujesz przypomnieć sobie tytuł jakiegoś utworu, a Twój mózg widząc jak bardzo się starasz, bezczelnie spowoduje, że interesująca Cię nazwa zawiśnie „na końcu Twojego języka” i za żadne skarby nie będzie chciała opuścić tego miejsca? Albo gdy po rozstaniu z dziewczyną będziesz stawał na głowie aby przestać o niej myśleć, a ten podły sukinsyn wyświetli Ci najpiękniejsze chwile spędzone z byłą połówką podczas Twego snu?

Tak, czasami chciałoby się pozbyć tego niewdzięcznego organu raz na zawsze...

Zobacz 580 memów z tym szablonem

Luzak Jezus (564)

miniaturka

 

Wizerunek smutnego Syna Bożego zwisającego posępnie z krzyża jest dość kiepską reklamą dla chrześcijaństwa. Tymczasem Jezus, którego gościmy w Fabryce Memów to luzak, optymista i miłośnik funku. Miast prawić filozoficzno-umoralniające przemowy, rzuca grypsami lepiej niż niejeden czołowy przedstawiciel stand-upu.

Fabrykancki Chrystus lubi też dobre imprezy, a jego obecność oznacza dla biesiadników cudowną przemianę wody lejącej się z kranu w wybornego jabola (bez siarki).

 

Zobacz 564 memy z tym szablonem

OK Guy (558)

miniaturka
Gdyby „Forever Alone” miał chociażby jednego kolegę, z całą pewnością byłby to właśnie „Ok Guy” - najbardziej konformistyczny, uległy i bezpłciowy przedstawiciel 4chanowego szaleństwa komiksowego, który w przeciwieństwie do takiego na przykład „Rage Guya” przyjmuje to co dał mu niewdzięczny los.

Mruknąwszy bezsilne „Ok” spuści nos i w duszy westchnie ciężko nad swym popapranym życiem...

Zobacz 558 memów z tym szablonem

Problemy lat 90. (554)

miniaturka

Pamiętasz jak płakałeś gdy magnetofon podpięty do Commodore 64 wciągnął ci kasetę z twą ukochaną grą? Albo kiedy za ostatnie pieniądze kupiłeś sobie jajeczko z niespodzianką, a w środku zamiast upragnionego, ręcznie malowanego hipopotama, znalazłeś jakieś badziewne puzzle? A jak ci się przykro zrobiło po mieście rozniosła się plotka, mówiąca, że guma Turbo jest rakotwórcza... Tak, tak – w latach 90. ubiegłego wieku, mieliśmy inne, z dzisiejszego punktu widzenia - wyjątkowo błahe, problemy. Rozpacz była jednak ta sama, jaką dziś byśmy czuli gdyby ktoś nam odciął dostęp do internetu, lub nie daj Boże – wprowadził szlaban na piwo.

 

Zobacz 554 memy z tym szablonem

(546)

miniaturka
Zobacz 546 memów z tym szablonem

To wspaniałe uczucie (544)

miniaturka

To przez te wszystkie małe, nic nie znaczące sukcesy człowiek czuje, że żyje. To niesamowite ile radości może sprawić wygranie BigMilka, czy chociażby zobaczenie zdjęcia swojej byłej i zauważenie, że przez ostatnie lata dziewczę bardzo się roztyło... W takich momentach, aż chce się rzec: Trwaj chwilo! Jesteś piękna.

 

Zobacz 544 memy z tym szablonem

Bill Gates (543)

miniaturka

Podczas gdy ty czytasz to zdanie, on zarobił już kwotę, która starczyłaby ci na utrzymanie przez najbliższą dekadę twej rodziny w niewyobrażalnym przepychu.

Skoro prawdziwy Bill Gates to symbol bogactwa i tego, że za pieniądze kupić można wszystko, niezależnie od tego czy mówimy o samochodzie, państwie, urzędzie politycznym czy miłości, to jego memowa wersja bije już wszelkie rekordy w rozrzutności.

 

Zobacz 543 memy z tym szablonem

Spoko nauczyciel (543)

miniaturka

Nauczyciel też człowiek. Bardzo często wredny, pieruńsko zakompleksiony, wylewający swe osobiste problemu na Bogu ducha winnych, przykładnych uczniów co to do szkoły poszli, aby wiedzę zdobywszy, na wzorową przyszłość narodu wyrosnąć. Ale na szczęście są wyjątki. Niekiedy bardzo skrajne. Oto ćmiący blanta, wiecznie wyluzowany belfer, który swoją pracę lubi i robi wszystko, aby wyjść poza stereotyp „typowego pedagoga”.

 

Zobacz 543 memy z tym szablonem

Walduś (542)

miniaturka
Walduś, syn Ferdynanda, wnuk Babki. Walemara Kiepskiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten szczery, donośny, pełen filozoficznej mądrości, śmiech rozbrzmiewa za każdym razem kiedy postać jedynego męskiego potomka Ferdka Kiepskiego pojawia się na ekranie.

Mem z Waldusiem to NORMALNIE hołd złożony osobie, która wniosła w naszą kulturę wcale nie mniej niż Wisława Szymborska czy Andrzej „Będę mówił po polsku” Wajda. Kurde!

Zobacz 542 memy z tym szablonem

Gordon Ramsay (536)

miniaturka
Zobacz 536 memów z tym szablonem

Luźny lekarz (530)

miniaturka

Byliście kiedyś u państwowego lekarza? Po bojach spędzonych w poczekalni („Jaki ma pan numerek?”, „Ja byłam przed panią!”, „A ja tu od wczoraj siedzę!”) czeka nas spotkanie z lekarzem, który bardzo często zarabia mniej niż pracujący na ćwierć etatu woźny i ma powyżej uszu tych wszystkich zmęczonych życiem i chorobami pacjentów.

Oj, tam od razu nowotwór! Taki guzek mały. Przecież to nawet nie ma wielkości piłki lekarskiej! To na bank pryszcz, albo jakaś opuchlizna po użądleniu komara. Damy pani Etopirynę i po krzyku! Albo niech pani wróci za pół roku, to pani coś na grypę przepiszę. A jak to nie pomoże to panią uśpimy, bo zabiera nam pani czas, a i tak długo już pani nie pożyje. Blada jakaś taka pani jest...

 

 

 

Zobacz 530 memów z tym szablonem

Horatio Caine (527)

miniaturka

Poznajecie tego ryżego lalusia? Niech was nie zmyli jego miła aparycja. Porucznik Horatio Caine to gość, którego bliżej poznacie leżąc na prosektoryjnym łożu. Zanim objął stanowisko szefa laboratorium kryminalistycznego, rudzielec ten z typowym dla siebie spokojem rozbrajał ładunki wybuchowe i osobiście szkolił saperów. To co odróżnia tego bohatera serialu „CSI: Kryminalne Zagadki Miami” od innych, podobnych mu specjalistów to niezwykły talent do konstruowania wyjątkowo celnych spostrzeżeń, którymi Horatio rozbraja nas niczym minę przeciwpiechotną.

 

Zobacz 527 memów z tym szablonem

Freddie Mercury (524)

miniaturka

 To niesamowite ile radości potrafi sprawić nam najmniejszy nawet sukces. Ot, na przykład nasze dusze radują się i wyją ze szczęścia, kiedy to okaże się, że jutrzejsze, poranne zajęcia z matematyki zostały odwołane z powodu przeziębienia dolnych dróg moczowych pani profesor.

Jeszcze tylko stosowny, epicki gest zwycięstwa godny wojownika, który jako jedyny opuścił pole boju i możemy chóralnie zawyć: „Weeee are the champiooons!”

 

Zobacz 524 memy z tym szablonem

Pingwiny z Madagaskaru (523)

miniaturka
W grupie siła, panowie! Cztery dzielne pingwiny, które podbiły nasze serca w „Madagaskarze” mają kolejną misję! Przejąć kontrolę nad Fabryką Memów! Jak wiadomo, te dzielne nieloty to grupa perfekcyjnych komandosów, która swoją skutecznością przebija nawet Jednostkę Wojskową „Grom”. Musimy jednak z dumą zaznaczyć, że nasz na co dzień ledwo tlący się, płomyczek patriotyzmu zamienia się wielki, gorący, atomowy grzyb gdy tylko na ekranie widzimy pingwina o swojskim nazwisku – Kowalski.

W tym akurat wypadku jesteśmy skłonni oddać „naszym” Fabrykę Memów bez walki.

Zobacz 523 memy z tym szablonem

Niekumata mamuśka (523)

miniaturka

 To różnica jednego pokolenia, a przepaść niekiedy jest tak głęboka, że współczesnym mamuśkom trudno jest zrozumieć młodzieżowy żargon. A to właśnie w tym żargonie ukryte są największe bezeceństwa i potworności, z których słynie dzisiejsza dzieciarnia.

Dlatego czasem lepiej być rodzicem-ignorantem i święcie wierzyć, że związek frazeologiczny „robić loda” odnosi się do gastronomicznych talentów przyszłości naszego narodu, a nie do oralnego zaspokajania męskich potrzeb seksualnych...

 

Zobacz 523 memy z tym szablonem

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1014 15 następna »